Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen egészséges ételekből...

Milyen egészséges ételekből lehet felállítani egy heti étrendet?

Figyelt kérdés

Tettem fel hasonló kérdést nem rég de most kifejezetten azt kérdezném miféle ételekből lehet felállítani egy heti étrendet?

Reggeli, ebéd vacsora, uzsonna és nassolni valók.

Szeretnék átterné az egészséges étrendre főleg fogaimat szeretném erősíteni és hüvelyi gondjaimon javítani, meg úgy átlagosan az egész testemen és lelkemen.

Kerülni szeretném a nagyon zsíros kajákat de teljesen nem szeretném kiiktatni sem őket.

Milyen külünleges vagy egészséges bió ételek vannak amiket be lehet építeni az új étrendembe még ha nem is egyik napról a másikra változna?

Miféle húsok egészségesek, halfélék, tengergyümölcsei esetleg, milyen főételeket ajánlotok, leveseket, csipsz és cukros üdítők helyett milyen nassolnivalókat lehetne enni? Saláta félék talán? Gyümölcsök.

Akik itt esetleg bió étrenden élnek ti hogyan állítotok össze egy heti étrendet?

Mit csináljak ha nem tudok főzni de szeretnék egészségesen enni?



2021. jún. 21. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én egy egyéni elgondolást tudok neked írni, afféle kiindulási alapot.


Az ételek között legyen 30% növényi, 30% állati, és a maradék 40% olyan, ami az ízlésednek megfelelő.

Nem csak az a kérdés, hogy mit eszel, hanem az is, hogy mikor...

2021. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Hálátlan feladat erre válaszolni, mert biztos lepontozás jár minden ötletre. Én, pl. lévén autoimmun beteg, 8 hónapja igen egészséges étrendet folytatok, de itt mindenki lefordulna a székről, ha ecsetelném. Pedig attól az étrendtől lettem beteg, amit a többség folytat.
2021. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!