Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Amikor megy a hasam, kell sok...

Amikor megy a hasam, kell sok vizet inni vagy kevesebbet?

Figyelt kérdés

Általában mindenre azt javasolják, hogy igyunk sok vizet. Viszont most amikor iszok, sokkal rosszabbul erzem magam.


Továbbá, lehet attól a hasmenésem, hogy tegnap volt egy nagy veszekedésem valakivel, amin nagyon felidegesítettem magam, sírtam is, előtte pedig ettem egy nagyobb adag gyümölcssalit, amihez nem vagyok hozzászokva, vagy ez mindenkepp egy virus lehet? Ejszaka egyszer mentem mosdoboba, este is voltam vagy 2-3szor. Most meg miota felkeltem itt ulok.

Bocsi a kellemetlen kérdésért!



2021. szept. 11. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kell inni, különben kiszáradász. Annyi, hogy nem egy nagy pohárral igyál egyszerre, inkább sokszor apró kortyokban
2021. szept. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokat kell inni, de ha nem esik jól, akkor egyszerre csak keveset igyál. És vegyél be 1-2 szem széntabit.


Simán lehet a stressztől, bár most volt egy elég durva hányós-fosós vírus.

2021. szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha még sírtál is, akkor még jobban kell inni vizet. De a legjobb lenne, ha tudnál mellé venni ilyen sport tasakot a vízbe, amiben vannak ásványi anyagok. Mind a sírás (igen a sírás is), mind a stressz a veszekedéstől (magnézium), mind a hasmenés kiviszi a testből a fontos dolgokat és ezért lehet, hogy iszol de nem érzed magad kevésbé szomjasnak, sőt akár rosszul is érzed magad.
2021. szept. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden vizvesztességgel járó betegség esetén többet kell inni, de ebbe beleszámít a leves és a leveses gyümölcsök is...azért a ló túloldalára sem kell átesni, úgyis érzed majd
2021. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!