Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bulizósok, ivósok! Ti megérten...

Bulizósok, ivósok! Ti megértenétek, ha az addig partyállat barátotok elkezdene kevesebbet akarni bulizni és inni, majd végül szinte semennyit?

Figyelt kérdés
Nem éreznétek úgy, hogy cserben hagyott, mert nem bulipartner többé?
2017. jan. 1. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Az okától függ.
2017. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerősöm, aki minden hétvégén bulizott, sokat ivott is. Már egyáltalán nem iszik, bulizni is kevesebbet jár. Engem nem zavar. Mondjuk én mindig is kevesebbet jártam, mint ő. Ő még mindig gyakrabban megy, mint én :) Ha ő jól érzi magát úgy is, hogy semmit sem iszik, akkor engem nem zavar. Csak ne szóljon azért, hogy én iszom valamit. Lerészegedni nem szoktam, de egy kicsit azért iszom időnként.
2017. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én igen.
2017. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1.: Az oka az hogy már rosszul van az alkoholtól, nem tudja már kellően jól érezni magát tőle, hamar elfárad, már nem bírja.
2017. jan. 1. 18:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb eljön ez is..Több ismerősöm is van,aki régen heti többször bulizott, nagyon benne volt az éjszakai életben és el sem tudta képzelni,hogy ennek vége lesz egyszer.

Ennek ellenére már egyik sem jár bulizni, házasok,gyerek is van több helyen..

Szóval ahogy láttam vége lesz egyszer,várható.

Ha velem lenne ez,hogy barátom nem akarna többet bulizni járni velem,vagy csak ritkán,akkor elfogadnám.

Valószínű igyekeznék olyan programokat kitalálni vele,ami nem buli,de jól éreznénk magunkat mindketten.Vagyis szerintem nem kell megszakítani a kapcsolatot,csak mert már nem akar buliba menni.

2017. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megérteni én is megértem, de bosszant, mert hiányoznak a régi szép idők, amikor ha kedvünk tartotta, egy éjszakára minden mindegy volt. Ma már ilyen nincs. Kár.
2017. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem mert minden partyban újakat ismerek meg
2017. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát megérteném, biztos okavan rá, de nem lenne már a kapcsolatunk sohasem a régi. És ez elszomorítana.
2017. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
En is igy voltam vele mikor tavaly nyaron sokat buliztunk. Aztan nekem komoly parkapcsolatom lett es abbahagytam a bulizast most meg terhes vagyok igy nem iszom semmit :)
2017. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez az eset velem többször is előfordult. A legtöbbet az uncsitesómmal buliztam, de ő egyik pillanatról a másikra abbahagyta. Képzelheted, milyen ürességet éreztem, és csalódottságot. A többi bulizós haverom is kihullott mellőlem szép lassan. De én mindig mentem valahogy. Mostanában a menyasszonyommal járok bulizni, de ő sem bírja már, jó, ha havi egyszer eljutok vele. Ez szomorú.
2017. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!