Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A fluorid nélküli fogkrém...

A fluorid nélküli fogkrém valóban jobb? Azért kell a fluorid mert a vegyianyag előállító cég házon belüli kísérlete azt mondja, hogy anélkül fogszuvasodás lesz?

Figyelt kérdés
Én nem tudom.
2022. febr. 1. 23:45
 1/7 scamdemic ***** válasza:
74%

Töb mint 10 éve használok fluoridmentest, mert állandóan kipirosodott az ajkam mellett a szám. Azóta utánanéztem a dolgoknak, és bizony, ez is egy a sok méreg közül, amivel mérgeznek bennünket.

[link]

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=jjOW1wEM2BU

2022. febr. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó fluorid mentes fogkrém a Dr Ganolife bio ganodermát is tartalmazó bio fogkréme. Akinek a szájnyálkahártyája érzékeny,fogíny gyulladásra és aftára hajlamos, nagyon tudom javasolni:

[link]

2022. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Én már régóta a Blend-a-med fluoridos fogrémet használtam, vagy húsz éve. Fulladásos rohamot kaptam éjszaka 1-2 hónapja, azt hitte a körzeti hogy COVID, de én is. Antibiotikumot írt fel, de ugyanúgy fulladtam éjszaka. Egyik nap a mentő vitt be, de semmit nem találtam. És csak pár hét múlva jöttem rá, hogy a fogkrém a ludas, mert miért pont éjszaka van rohamom... Baromi nehéz volt rájönni, közben megetettek velem egy doboz antibiotikumot, aminek baromira örülök, mondhatom. Azóta olyan jó vagyok, soha az életben nem voltam ilyen jól. Még az izomfájdalmaim is elmúltak, egyszerűen kicseréltek.


De azt nem értem miért mérgezik az embereket legálisan ezekkel a szarokkal?

2022. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 scamdemic ***** válasza:
74%
3: így csökkentik a népességet. „Legálisan.” Mindent mérgeznek ezen a bolygón, nem csak a kozmetikumokat, hanem az ételeket, italokat, a levegőt, ráadásul a propaganda még el is hiteti az emberekkel, hogy egészséges dolog mérgeket enni és használni. Ezért van most „járvány” is, ami ellen igen gyorsan meglett az ellenszer. Lehetne ezt (is) hosszan elemezni...
2022. febr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

4-es, 3-as vagyok, pont most jöttem rá én is erre. Igaz már elég későn, de tudtam változtatni, valamennyire amennyire lehet kizárni a mérgezést. Hihetetlen hogy ilyenre vetemedett az emberiség. És legálisan teszik a mérgezést. Már voltak oldalak, ahol ezeket leírtam vagy ha mondom valakinek bolondnak néz. Az emberek 90%-ka nem veszi észre. Azt is tudom miért van nálunk évente 35.000 rákos halál.


Visszatérve a fogkrémre, csak növényi alapú termékek vásárlása ajánlott!

Az a furcsa, hogy a DM teljesen átáll a bio kozmetikumokra. Vajon miért?

2022. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Visszatérve a kérdésre a fluorid kivonja a csontokból a kálciumot.

És sajnos mindenki elhiszi azt, hogy fluoridos szarral bekenem a fogamat, akkor az beszívódik a csontos részbe? Normális? A fluorid szépen a nyálkahártyán keresztül rögtön a véredbe jut, ami mérgezési tüneteket okozhat. A fluorid szépen szétterül a szervezetben és ahova kell oda használja fel a szervezet a fluoridot.


Különben a fogorvosom megkérdeztem, azt mondta az a legjobb, ha csapvízzel mosok fogat, az a biztos és a titok nyitja a fogselyem. És a gyógynövényes szájöblögetők, amik lúgosítják a nyálat, mert a savas nyál okozza a baktériumok elszaporodását, ami tehet a fogszuvasodásról.

2022. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 scamdemic ***** válasza:
79%

„Hihetetlen hogy ilyenre vetemedett az emberiség.”

Nem az emberiség vetemedett ilyenre. Emögött nem emberi intelligencia áll, hanem jóval magasabb szintű. A gond csak az ezzel, hogy nem jóra, hanem rosszra fordítják a fejlett tudásukat olyanok, akikből kiiktatták az empátiáért felelős géneket.

Egyébként lehet csinálni fogkrémet házilag is.

https://www.youtube.com/watch?v=r85xuEI2wUg

2022. febr. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!