Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Bio életmód

A kérdés

Tényleg olyan jó a Wellstar Green Solar algapor mint ahogy hallottam?

Van akinek már segitett? Mik a tapasztalatok?

2008-12-20 07:44  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2
Miért? Hogy hallottad?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont 2008-12-20 07:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kaptam róla egy leirást, hogy mennyi mindenre jó. Nemrég óta iszom, csak szerettem volna tapasztalatokat hallani hgoy aki régebb óta issza, van e valami hatása?

# 2/14Időpont 2008-12-20 09:13 Privát üzenet
szerintem meg jól átráztak. Ezek a hangzatos sok mindenre jó termékek közel se érnek annyit mint amennyire drágák.

Jobban teszed ha pl.sok nyers zöldséget és gyümölcsöt fogyasztasz. És zöldekből főleg a leveleseket.

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont 2008-12-20 23:12 Privát üzenet
Az előttem szólónak!

Kérlek, amihez nem értesz, vagy nem olvastál legalább utána, arról ne nyilatkozz. Ez így lenne normális. Ha írsz nekem egy privát e-mailt küldök neked egy e-bookot, amiből tájékozódhatsz. És megnyugtatlak ez nem wellstar-os!!! Teljesen függetlenül tárgyalja a spirulina és a chlorella mikroalgák szerepét és hatását a szervezetre. (Ezek mellesleg az alapját képezik ezeknek a készítményeknek)

Köszönöm!

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont 2009-02-16 18:24 Privát üzenet
Én már vagy fél éve szedem, és igenis jobban érzem magam tőle, szerintem nagyon hasznos, és a bőröm is mintha kevésbé lenne mitesszeres, pattanásos, emésztésem is jobb... bár a Lunar változatát is iszom:)

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont 2009-07-24 00:11 Privát üzenet
Szia!

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Kismamaként is ittam és most, hogy szoptatok, most is iszom és nekem a tejfokozásban segít. Ha több, mint 4000 féle vitális anyag van benne, miért hihetetlen hogy sok mindenen segít? Minden betegség forrása valaminek a hiánya. Az alga ezt segít kiküszöbölni ill. a hiányt megszüntetni. :)

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik.
# 6/14Időpont 2009-08-25 12:27 Privát üzenet
Nos csatlakozva az előttem szólókhoz mint wellstar munkatárs bizton állíthatom hogy a termékek kiválóak, rengeteg terméktapasztalatot tudhatunk már magunk mögött és a legújabb kapszulás termékünk a green gold imune viszi a pálmát!! Ugyanúgy tartalmazza mind a három algafajtát a spirulinát a 4000 bioaktív vitális anyaggal, a chlorellát a sejtszintű méregtelenítéshez, a Lithotamniumot a magas kalciumtartalom miatt és a 4. innovációs alga a haematoccus pluvialis alga melyben az asztaxantin nevű antioxidáns teljeskörű sejtvédelmet is biztosít! a C-vitaminnál 60x erősebb az E-vitaminnál pedig 550x erősebb az algából nyert természetes aszaxantin. Ha bővebb információ és terméktapasztalat érdekelne akkor írj a neoyasha@freemail.hu címre :)

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik.
# 7/14Időpont 2010-04-24 22:17 Privát üzenet
Sziasztok!

Én csak ajánlani tudom az algákat,nekem nagyon beváltak!
4 hónapja iszom,igaz nem a Wellstárt,hanem a Vitaking által forgalmazottat.(eltérés maximum csak az árukban lehet,a vitaking majdnem fele annyiba kerül, de az alga az alga.)

Első nap után már hajnal 5.-kor kipattant a szemem, és kisimultnak éreztem az idegeimet,és ez azóta is így van.
Hónapok óta iszonyatos leterhelt élethelyzetben élek,és azt, hogy bírom, csak az algáknak köszönhetem.
Én egyszerre szedem a kék spirulínea algát,és a zöld Chlorellát,mert ezek ugyan nagyjából egyforma összetételűek, de mindegyikben van olyan hatóanyag is, ami a másikban nincs.
Ami fontos, hogy hasson is, az a bevitt mennyiség.
Az általános napi adag egy csapott evőkanál spirulinea por,ehhez én teszek fél evőkanál chlorellát,és ezt a keveréket iszom.
Ha valaki beteg, ezt kb. a duplájára emelik.
Ennél kevesebbet inni sajnos csak kútba dobott pénz.

Mióta nekem használt,azóta kolleganőim is isszák, mert meg vannak elégedve vele.:)

Üdv. mindenkinek!

# 8/14Időpont 2010-04-25 12:32 Privát üzenet
Ugye ettől az algaportól nem lesz hasmenése az embernek, vagy ilyesmi ?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont 2010-05-06 09:21 Privát üzenet
Nem lesz hasmenésed,de az tény, hogy a reggelei széklet lágyabb lesz, de ez nem hat ki az egész napodra, és csikarással sem jár.
Egyszerűen csak könnyedén tisztulsz.
EZ EGY SZUPERÉTEK!:)

# 10/14Időpont 2010-05-07 11:07 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Forever-hez hasonló céget keresek, ami olcsóbb tőle. Mert ez számomra megfizethetetlen és hallottam, hogy van egy olcsóbb üzlethálózat ami ugyanolyan aloe vera termékeket árul...
Azt hallottam hogy ha meg kéne jönnie és pont elötte szexelek akkor hamarabb megjön?
Tehát mikor kell inni a cickafark teát? Mert annyi félét olvastam és hallottam, hogy nem tudom, mi az igaz.
Nem tudom mi lehet ez de ilyenről még nem is hallottam. Esetleg elmúlik magától?
A Puffasztott rizs hízlal? Ma azt hallottam igen.
Az Aloe Vera növényt hogyan használhatom? Hallottam, hogy csak be kell dörzsölni a bőrbe, illetve belsőleg is jó. Mire és hogyan használjam?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Bio életmód rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu