Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Tényleg olyan jó a Wellstar...

Tényleg olyan jó a Wellstar Green Solar algapor mint ahogy hallottam?

Figyelt kérdés
Van akinek már segitett? Mik a tapasztalatok?
2008. dec. 20. 07:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért? Hogy hallottad?
2008. dec. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kaptam róla egy leirást, hogy mennyi mindenre jó. Nemrég óta iszom, csak szerettem volna tapasztalatokat hallani hgoy aki régebb óta issza, van e valami hatása?
2008. dec. 20. 09:13
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

szerintem meg jól átráztak. Ezek a hangzatos sok mindenre jó termékek közel se érnek annyit mint amennyire drágák.


Jobban teszed ha pl.sok nyers zöldséget és gyümölcsöt fogyasztasz. És zöldekből főleg a leveleseket.

2008. dec. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
31%

Az előttem szólónak!


Kérlek, amihez nem értesz, vagy nem olvastál legalább utána, arról ne nyilatkozz. Ez így lenne normális. Ha írsz nekem egy privát e-mailt küldök neked egy e-bookot, amiből tájékozódhatsz. És megnyugtatlak ez nem wellstar-os!!! Teljesen függetlenül tárgyalja a spirulina és a chlorella mikroalgák szerepét és hatását a szervezetre. (Ezek mellesleg az alapját képezik ezeknek a készítményeknek)



Köszönöm!

2009. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én már vagy fél éve szedem, és igenis jobban érzem magam tőle, szerintem nagyon hasznos, és a bőröm is mintha kevésbé lenne mitesszeres, pattanásos, emésztésem is jobb... bár a Lunar változatát is iszom:)
2009. júl. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
80%

Szia!


Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Kismamaként is ittam és most, hogy szoptatok, most is iszom és nekem a tejfokozásban segít. Ha több, mint 4000 féle vitális anyag van benne, miért hihetetlen hogy sok mindenen segít? Minden betegség forrása valaminek a hiánya. Az alga ezt segít kiküszöbölni ill. a hiányt megszüntetni. :)

2009. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nos csatlakozva az előttem szólókhoz mint wellstar munkatárs bizton állíthatom hogy a termékek kiválóak, rengeteg terméktapasztalatot tudhatunk már magunk mögött és a legújabb kapszulás termékünk a green gold imune viszi a pálmát!! Ugyanúgy tartalmazza mind a három algafajtát a spirulinát a 4000 bioaktív vitális anyaggal, a chlorellát a sejtszintű méregtelenítéshez, a Lithotamniumot a magas kalciumtartalom miatt és a 4. innovációs alga a haematoccus pluvialis alga melyben az asztaxantin nevű antioxidáns teljeskörű sejtvédelmet is biztosít! a C-vitaminnál 60x erősebb az E-vitaminnál pedig 550x erősebb az algából nyert természetes aszaxantin. Ha bővebb információ és terméktapasztalat érdekelne akkor írj a neoyasha@freemail.hu címre :)
2010. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Sziasztok!


Én csak ajánlani tudom az algákat,nekem nagyon beváltak!

4 hónapja iszom,igaz nem a Wellstárt,hanem a Vitaking által forgalmazottat.(eltérés maximum csak az árukban lehet,a vitaking majdnem fele annyiba kerül, de az alga az alga.)


Első nap után már hajnal 5.-kor kipattant a szemem, és kisimultnak éreztem az idegeimet,és ez azóta is így van.

Hónapok óta iszonyatos leterhelt élethelyzetben élek,és azt, hogy bírom, csak az algáknak köszönhetem.

Én egyszerre szedem a kék spirulínea algát,és a zöld Chlorellát,mert ezek ugyan nagyjából egyforma összetételűek, de mindegyikben van olyan hatóanyag is, ami a másikban nincs.

Ami fontos, hogy hasson is, az a bevitt mennyiség.

Az általános napi adag egy csapott evőkanál spirulinea por,ehhez én teszek fél evőkanál chlorellát,és ezt a keveréket iszom.

Ha valaki beteg, ezt kb. a duplájára emelik.

Ennél kevesebbet inni sajnos csak kútba dobott pénz.


Mióta nekem használt,azóta kolleganőim is isszák, mert meg vannak elégedve vele.:)


Üdv. mindenkinek!

2010. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ugye ettől az algaportól nem lesz hasmenése az embernek, vagy ilyesmi ?
2010. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Nem lesz hasmenésed,de az tény, hogy a reggelei széklet lágyabb lesz, de ez nem hat ki az egész napodra, és csikarással sem jár.

Egyszerűen csak könnyedén tisztulsz.

EZ EGY SZUPERÉTEK!:)

2010. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!