Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Vegetarianus vagy? Mit eszel?...

Vegetarianus vagy? Mit eszel? Milyen gyakran? Hogy allitod ossze az etrended?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

:D Sehogy! Mindent eszem, amit megkívánok, csak a húst mellőzöm! A minap chilis-babot csináltam, szójagranulátummal, és a fűszerezésemnek köszönhetően a "ragadozó" apám is megdicsért, majd repetázott rendesen!



Ami kell: szója! Bármilyen hüvelyes, esetleg tofu - bár itthon ritka a finom tofu...

Még: csoki, chips, miegymás, csak nézni kell az összetevőket (E!).

2010. szept. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen, nem eszek húst, de minden mást megeszem! Sokkal több nem hús étel van, mint húsétel!
2010. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel szálkásodni szeretnék,így reggel,délben este zöldségsalátát eszem.Mehet bele bármilyen gabonaféle,nyakon öntöm olívaolajjal,szójaszósszal(imádom)esetleg citrommal,és kész.Aki ettől nem lakik jól,tehet bele sajtot(ha eszik)tofut,stb.
2010. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
...De persze ez elég egyoldalú,valóban rengeteg fínomság készíthető hús nélkül.Én pl.imásom a csőben sült zöldségeket,a sült sajtot,a sült tofut,a banános szendvicset,az olivás-paradicsimos-kakukkfüves kenyeret...
2010. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mindent csak hust nem.Es nagyon fontosak a huvelyesek.Napi 3szor eszem teljes kiorleso dolgokat.Amiota vegetarianus vagyok nem voltam beteg es nagyon jo az emesztesem.
2010. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fogyni is lehet vegetáriánus ként?
2011. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha reggelire és vacsorára csak gyümölcsöt eszek és ebédre friss zöldséget akkor fogyhatok?
2011. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!