Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan kerülitek ki a rejtett...

Hogyan kerülitek ki a rejtett cukrokat?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 hónapja fejeztem be a direkt finomított cukor fogyasztást. Azóta elkezdtem figyelni a különböző felvágottak, sajtkrémek stb összetevőit és megdöbbenve tapasztaltam hogy még egy pulykasonkában is cukor van. Azt szeretném elérni, hogy cukrot csak gyümölcsök által vigyek be a szervezetembe. Aki ugyanígy csinálja, hogyan állt neki? Soha többé nem esztek felvágottat például?
2023. máj. 26. 08:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szorongok, mindössze nincs kedvem 50 éves koromra különböző problémákkal küzdeni pl az egészségtelen életmód miatt."

Pont az ilyen irreális rettegést hívják szorongásnak. Hogy valamiben van KIS mennyiségű cukor, attól az égvilágon semmi bajod nem lesz. Ha MAGAS cukortartalmú ételeket fogyasztasz, és azokat is RENDSZERESEN, akkor lenne mitől tartanod. De ennek a cukor teljes mértékű kizárásán való görcsölésnek se értelme, se egészség szempontjából létező előnye nincs.

Már csak azért sem, mert ha nem viszel be elég cukrot, a szervezeted az egyéb tápanyagokból úgyis készít neked.

2023. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Amúgy már a bevezetőben is leirtam, hogy gyümölcsöket eszek. Csomo helyen írjak, hogy a finomított cukor elhagyása a bőrnek, és az egész szervezetnek csak jót tesz.
2023. máj. 26. 18:19
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
no processed food. jo cikkek vannak errol de sajnos plane angolul. kb ne jarj boltba vasarolni. ostermelotol mindent es te keszits mindent. nem lehetetlen de olyan idoigenyes szerintem hogy normalis ember aki dolgozik annak erre nincs ideje
2023. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem eszem felvágottakat, bolti édességet, se kristálycukrot, se nádcukrot, stb. Gyümölcsöket szoktam enni. Lassan a szervezet túl édesnek találja, ami eddig megszokottan édes volt.
2023. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!