Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Magyarországon melyik a...

Magyarországon melyik a "legnormálisabb" nagy húsüzem?

Figyelt kérdés
Alapvetően igyekszek hentestől beszerezni húst, de előfordul, hogy ott nincs épp amit keresek. Nagy szupermarketekben pl. Interspar vannak előre csomagolt húsok pl. Bicskei húsüzemből. Az lenne a kérdésem, hogy az elérhető opciók közül honnan érkezik a legminőségibb áru? Hol vannak legjobb körülmények közt tartva az állatok? (Általában marhahúsról van szó ha ez számít)

nov. 9. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemigen tudni. A húsüzem nem tart állatokat, ők is felvásárolják, hogy az meg honnét származik azt nem kötik az ember orrára.
nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem:/ És tapasztalatból esetleg, hol kapni általánosságban jobb minőségű húsokat interspar-teso-lidl-aldi-coop-cba és társai közül?

Intersparba jártam eddig, de nem vagyok megelégedve az ottanival. Cba-ból sose vennék húst. Többi helyet még nem próbáltam.

nov. 10. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: Ha van a környékeden METRO és tudsz szerezni vagy kölcsönkérni (senki nem nézi, hogy kié a kártya) akkor ott. Persze fél kiló darált húsért ne oda menj.
nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az sajnos nincs.
nov. 10. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Spar egy fokkal biztosan jobb, mert a húsüzeme (Regnum) a sajátja, nem egy állandóan változó beszállító, ami a többinél van. Egy következő kérdés, hogy az adott boltban miként kezelik az árut.
jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!