Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kókler banda és a húsosok...

Kókler banda és a húsosok háborúja. Nekünk semmi közünk hozzá, mégis azt hiszik hogy mi is benne vagyunk. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
lehet megismertek egy páran, én vagyok az az első emeleti lakó, aki alatt egy nagyipari húsüzem működik és élhetetlenné teszi a panelt a depó szerű működésük miatt. A közös képviselő háborút üzent nekik megint (30 év alatt már elég sokadik háború a lakóközösség és a húsosok között). Elkezdte leszedni egy kókler bandával a fém palát, ami végighúzódik a panel körül, kb a mi ablakpárkányunk alatt egy kicsivel lejjebb. Ez a pala alá szoktak beállni a teherautókkal a húsosok amikor esik, hogy pakolás közben ne a nyakukba essen az eső/hó. Meg ez alatt szoktak dohányozni. Ennek innentől vége, ugyanis elkezdték leszedni a héten. Ami miatt már egymással üvöltöznek napok óta. A leszedés miatt a földre esnek az emberméretű fémlemezek, amiket kivágnak, és a húsosok pont alatta pakolnak, volt meleg helyzet, hogy majdnem a húsosok fejére estek a fémlemezek. A kókler banda kisteherautói elállják a rakodás helyét a húskamionoknak, ami miatt egymásnak esnek mint az idióták, hogy most éppen kinek is van ott jogos helye dolgozni. Emellett a húsosok pipák és azért üvöltöznek, hogy az a pala nekik nagyon fontos volt az eső és hó ellen, ami miatt direkt még jobban hangoskodnak az üzletben, hogy visszakapjuk a gonoszságot, mert azt hiszik, hogy mi első emeletesek intéztük ellenük az akciót, amikor nem is így van. Az egyik munkás például le is zúgott a paláról, amit a húsosokra fognak, mert szerintük direkt meglazították a csavarokat sunyiban, hogy balesetet szenvedjenek ott ahol még 1 nappal előbb megnézték, hogy biztonságos-e ráállni. Nagyon durva állapotok uralkodnak és a húsosok mondták, hogy az első emeleti lakók mérget vehetnek, hogy megkapják a magukét, a két oldalas háború elkezdődött... Én ebben nem akarok részt venni, félek, hogy az én autómat is megrongálják a húsosok, mint az előző lakóét az előző háborúkban. Félek, hogy direkt valahogy folyamatosan ki fognak szúrni velünk, esetleg még hangosabban fognak dolgozni, hogy a lakásban már ipari hallásvédő fültokkal se lehessen megmaradni. A baj csak annyi, hogy nincs jogi lehetőségünk megvédeni magunk, hiszen a húsosok az egész megyét megvették már, mindenki a csókosuk, mint maffia úgy működnek, rosszabbak mint Al Capone. Aki ismer már régebbi kérdéseimből, az tudja, hogy minden amit írok az igaz és semmi ferdítés nincs a húsosok hatalmi helyzetéről. Kérlek, segítsetek, mert megbolondulok.

2021. okt. 3. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Szia kérdező!

Délutáni gyógyszeradag már a pociban van,vagy elfeltetted bevenni?

Mert akkor érthető a kérdésed.

2021. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1-es, még én lennék a gyógyszerre szorult ember mert normális életet szeretnék?
2021. okt. 3. 18:53
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
A paranoid skizofrenia es egy zajos hentesuzlet talalkozasa. A kulso korulmenyek nagyon sokat szamitanak, de vannak hozza a belso tortenesek.
2021. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok paranoiás. Utálom őket és ők is utálnak engem. Pár régebbi kérdésnél taglaltam, hogy bementem hozzájuk üvöltözni, mivel direkt vérlázítóan dolgoznak, élhetetlenné teszik a panelt. Emiatt nagyon rossz a kapcsolatunk a húsosokkal, persze hogy azt hiszik, hogy most ki hoztuk elő újra a csatabárdot.
2021. okt. 3. 19:04
 5/12 anonim ***** válasza:
3%

Doki amúgy erre mit mond?

Én elég súlyosnak látom a helyzetet.

Terápiának mit javasolt?

2021. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös ne trollkodj légyszi. De úgy tűnik, hogy ez kezd lenni az oldal szintje...
2021. okt. 3. 19:20
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Lehet venni csótányokat… csak szólok 😉
2021. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
K.A.M.U
2021. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
n.e.m
2021. okt. 4. 22:23
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem kamuzik, évek óta megy a vita ott

[link]

2021. okt. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!