Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Az ashwaganda miért nem...

Az ashwaganda miért nem fogyasztható szoptatás alatt és ha esetleg fogyasztva van, milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

jan. 18. 09:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kétgyermekes édesanya vagyok, tragikus családi háttérrel. Borzasztóan stresszes életmód alakult ki nálam. A kisfiam még szopizik. Rátaláltam az ashwaganda porra,amit magnéziummal fogyasztva maximálisan megszünteti a folyamatos feszültséget és ideget. Pár napja fogyasztom, amikor egy oldalon azt olvastam hogy nem javasolt szoptatás alatt. Végre vmi,ami kicsit egyenesbe hozott és nem tudom fogyasztani. Vagy mégis?
jan. 18. 09:42
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt találtam:

Mi a teendő, ha Ön várandós, szoptat vagy gyermeket szeretne?

Az Ashwagandha kapszula ezen élethelyzetek idején történő biztonságos alkalmazására vonatkozóan nem áll rendelkezésre elegendő adat, ezért a kapszula szedése ellenjavallt!


Szerintem valamilyen orvossal mindenképp egyeztess, lehet tudnak mást ajánlani amit szedhetsz illetve működik is.

jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kedves 3as: picit gyengébb az angolom. Jól értem, hogy ez az oldal inkább azt írja, hogy jó a tejserkentésben és nem tiltja?

jan. 18. 10:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a 3-as vagyok de a linkelt oldal azt írja hogy nagyon kockázatos szoptatás alatt, mivel nincs elegendő (konkrétan semmi) kutatás az esetleges negatív hatásairól a babára így teljesen ki kell iktatni.
jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
jan. 18. 10:41
 7/11 A kérdező kommentje:

Kérdezhetek Tőled, utolsó?

"The best galactogogue is effective support and counseling during pregnancy and after delivery to achieve frequent demand breastfeeding with correct technique in a mother who retains her self-confidence." Nem azt jelenti hogy "Hatékonyan tamogat a terhesség alatt és utána is segít a szoptatasban is amennyiben megfelelő mennyiségben és technikával segít visszanyerni az anyának a magabiztossagat"?

jan. 18. 10:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami előtte van az a lényeg, az a tanulmány amiből ezt levonták 86-87 ben készítették és kevés eredmény, illetve a tanulmány sem volt "minőségi".
jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
7- Nem, ennek a résznek semmi köze az ashwagandához. Helyes fordítás: A legjobb tejserkentő a hatékony támogatás és tanácsadás terhesség alatt és szülés után, hogy gyakori szoptatást érjünk el megfelelő technikával, és az anya megőrizze a magabiztosságát.
jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor szomorúan,de átmenetileg elengedem ezt a növényt, pedig elképesztő sokat segített a napokban :(
jan. 20. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!