Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan működik a mosódió?

Hogyan működik a mosódió?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm próbál meggyőzni, hogy mossak mosódióval, de nem értem, hogy hogyan tisztít. Mosás közben "kienged" magából valamit, amivel tisztítja a ruhát? Egyelőre szkeptikus vagyok vele kapcsolatban, mert nem "értem" ... :-)
2010. okt. 23. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt [link]

mindenre választ kaphatsz!;)

2010. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
thx :-)
2010. okt. 23. 19:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Szivesen!:)
2010. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"A mosódió alkalmas a mosógép tisztítására"


Ez hazugság!A mosódió mosóhatása meg se közelíti pld a szódáét sem! Fehérítő hatása pld nemhogy nincs hanem a ruha szürkül töle!

2010. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Komolyan szürkül a ruha tőle? az igazság, hogy én amúgy sima arieles, persiles háztartást vezetek... most ezt mesélték, hogy jó, de félek, hogy nem mossa ki rendesen a ruhákat. főleg pici gyerek van, kinek minig van vmi folt a ruháján...
2010. okt. 23. 19:14
 6/12 anonim ***** válasza:

Sokáig azzal mostunk, de fehérhez mosószóda kell. A foltokhoz meg marha epe szappan, hamár biózol :)

A szappan DM-ben is van Denk Mit márkájú, és jó .

2010. okt. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy nem vagyok ilyen "bio-mami". :-))Asszem nem nagyon van kedvem ehhez, hogy dupla annyi melóval mossak. (Előtte ki kell mosni a foltot :-s) Azt hittem egyszerűbb...:-( Nagyon-nagyon köszi a válaszokat!!!!!
2010. okt. 26. 10:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Hogy működik? Rövid leszek: sehogy.

Nem oszt, nem szoroz, kb. mintha tiszta vízzel mosnád a ruhát. Se nem tisztít, se nem fertőtlenít.


Logikusan átgondolva ez messziről látszik. De volt egy barátnőm, aki elhitte pár éve, hogy ez az "év terméke", mert látta valami kiállításon. Megvette bazi drágán, és én voltam a hülye, hogy le akartam beszélni. 1-2 hét múlva ismét mosószerrel mosott, vajon miért...

2010. okt. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
No ez az... ha jól olvastam indiai cucc, és hát nem tudom, hogy bízhatok-e az indiai tisztaságban.... :-S (Nem megbántani szeretném azt, aki hisz benne/használja, ezért kérdeztem, hogy hogyan működik, hátha valaki eltudja mondani, és megygőz)
2010. okt. 28. 13:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Már nem drága, olcsóbbra jön ki, mint a mosópor. Mi sem vagyunk hindik, és nem is jártunk koszosan büdösen, és csak kényelmi okok miatt tértünk vissza a mosószerre. És az hogy valami indiai, kínai, koreai vagy akár timbuktui teljesen mindegy, ha működik. A sok amcsi tuti dolgot is bevesszük, pedig annak még a reklámja is gagyi...
2010. okt. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!