Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A Manna szappanok tényleg...

A Manna szappanok tényleg jók? És a Manna mosódió?

Figyelt kérdés

Ekcémás a kezem, ezért ajánlották a manna szappant, sokféle kapható kifejezetten ekcémás bőrre.

Másik kérdés, hogy használt már valaki Manna mosódiót? A foltokot kihozza vajon? itt a linkje:

[link]


2011. szept. 8. 11:03
 1/7 melcsiboszi válasza:
47%

Hali! Én használtam már mannaszappant, többfélét is, nagyon jó az illatuk, de én pattanásos lettem, szóval nem tisztított annyira mint pl. a Baba szappan. De tényleg nagyon jó az illatuk, és masszírozós is, a benne lévő kakaódarabok miatt (legalábbis amiket én használtam, azok ilyenek voltak).

A mosódiójukat nem használtam, de úgy tudom, a mosódió nem hozza ki a foltokat, ahhoz mosószódát, szódabikarbónát, citromot, esetleg alkoholt vagy ecetet (nem kényes anyagra!) kell használni, vagy az ismert folttisztítókat.

2011. szept. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szappant a lányom kapta az ekcémás bőrére, de nem hozott csodát sajnos.
2011. szept. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Én mosódiót használok. A mosódió nem hozza ki a foltokat, azt mosószappannal kell kezelni mosás előtt. Nem tudom a Manna mosódió miben más az indiainál, de szerintem semmiben, ugyanannak a fának a terméséről van szó. Az ekcémát belülről kell kezelni, mert ott a probléma gyökere.
2011. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam vérvételen, allergia teszten. Nem allergia, és nem a szervezetben lévő góc...Tehát logikus magyarázata nincs.. Pedig eszembe jutott, hogy az okot kéne megkeresni...köszi...
2011. szept. 13. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Ne haragudj, de van logikus magyarázata. Az immunrendszered nem működik megfelelően. Ha megengeded ajánlok egy oldalt, ahol nagyon sok beszélgetés van az ekcémáról, és talán megérted, hogy csak életmód váltás tud segíteni. De ha nem akarsz váltani, mert macerásnak találod, akkor is találsz sok infót az ekcéma okairól és kezeléséről. Kívánom, hogy gyógyulj meg. Tehát a link: [link]
2011. szept. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a linket! Válasz a saját kérdésemre:

A Mannap szaponok isteniek, már csak azzal tusolok, munkahelyen is csak azzal mosok kezet. Annyira más utána a bőröm. Tisztaságérzetem van, és az illata is jó. Persze ki kell tapasztalni ezeket a szappanokat is, nekem az extra szűz olívaolajas nagyon nyálkás vizes állapotban, de a coco szappan és a mézes-kecsketejes is isteni!

A Manna mosódióval egyszer mostam még, fehérneműket. Minden piszok kijött, nagyon szép tiszta lett minden. Tisztaság szaga van, és jó a tudat, hogy nem vegyszereztem. Annyi, hogy nincs illata, de azt fogom orvosolni illóolajjal.

2011. szept. 16. 08:14
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

Én Eszter holt-tengeri iszapos szappanját ajánlom ekcémára! Nekem kb. 1 hónap alatt eltüntette a lábfejemen lévő vörös és száraz foltot. Valami csoda, komolyan.

Nem mellesleg nagyobb mint a manna szappan, valamivel olcsóbb is.

Esztert itt találod:

[link]

[link]

[link]


Ekcémára mindenképpen a holt-tengeri iszaposat ajánlom, de egyébként a kókuszos és a csokis szappanja valami mennyei!!! :)

2011. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!