Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ha munkahelyen rám jön a...

Ha munkahelyen rám jön a hasmenés, de nincs időm elvégezni a dolgom vajon a széntabletta megállítja a székletet?

Figyelt kérdés
Gyárban fogok dolgozni és ott nem igazán lehet elmenni a szalag mellől éppen ezért kéne valami csodaszer ha netán rám jönne a hasmenés!
2010. okt. 31. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Vágd ki a szék alját és tolj alá egy vödröt:)


De most komolyan gondolod, hogyha mással történik ilyen az inkább visszatartsa, minthogy kimenjen nehogy megálljon a szalag? Van egy olyan mondás, hogy szükség törvényt bont.

2010. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez igaz viszont már hallottam ismerősöktől olyat hogy a szalagmunkások nem mehettek ki wc-re csak szünetekbe, és az egyikre természetesen rájött a hasmenés amit ott helyben végzett el:S

Na az ehhez hasonló kellemetlenségektől szeretném magamat megóvni!

2010. okt. 31. 18:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha olyan gyakran van hasmenésed, hogy emiatt előre aggódsz, akkor mindenképpen gondold át az étkezésedet, mi az, amin változtatnod kellene. Ha nem találsz ilyet, akkor beszélj a háziorvosoddal, lehet, hogy szervi vagy lelki okok állnak a gyakori hasmenés mögött.

Amúgy pedig az Imodium sokkal erősebb, mint a széntabletta. Amíg hat, addig meg természetesen még a szalag mellől is kimehetsz 1-2-szer a wc-re, emiatt ne aggódj!

2010. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Közben jött a 18:07-es kommented. 1.) Az ilyen szemét munkáltatót azonnal fel kell jelenteni. 2.) Ha már csikarja a hasadat, a végbeledet a hasmenés, azt nem fogja megállítani semmilyen szer sem, annak ki kell jönnie. Ha azonnal beveszed a gyógyszert, legkorábban 20-30 perc múlva hat, de nem a végbélben, tehát ami már odaért ennyi idő alatt, az ki is jön.
2010. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak nem a JABIL-ba mész?
2010. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nos az a véleményem, hogy ilyen futószalagmunkáknál van egy szalagvezető, vagy meós, aki nem végez termelőmunkát, hanem felügyeli a munkafolyamatokat, esetleg minőség ellenőriz. Ha nagyon szükséges, ő átveszi a helyed amíg kimész. (Kindereseknél így van)
2010. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat akkor válaszolnék szép sorjában!


Nem nem a Jabilbe megyek hanem a LUK-ba vagy a Forma Vitrum nevű gyárakba. És ezeknél pofákat vágnak ha az ember kimegy munka közbe fosni...


Több mint valószínű hogy lelki dolgok állnak emögött mert rettenetesen ideges típus vagyok és erre már én is gondoltam hogy talán emiatt van ez az egész.

Plusz még a gyomrom sem üzemel a legjobban így elég ciki ez a szitu:S


Úgy látom akkor marad a hagyományos megoldás azaz ha rám jön kifutok a klotyóba és könnyítek magamon XD

Egyébként némelyik gyárba vannak beugró emberek,de én pl olyan részlegen voltam ahol pont nem volt ilyen és mire visszaértem rendesen el voltam maradva és az anyag amivel dolgoztam tornyokban állt mire visszaértem a vécéből O_O

2010. okt. 31. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:

"Egyébként némelyik gyárba vannak beugró emberek,de én pl olyan részlegen voltam ahol pont nem volt ilyen és mire visszaértem rendesen el voltam maradva és az anyag amivel dolgoztam tornyokban állt mire visszaértem a vécéből"


Sajnálom utólag is a volt helyzeted. Én is voltam ugyanebben a helyzetben 16 évesen a húsiparban. Most 36 vagyok kicsit jobban benőtt fejjel, de ha most történne velem hasonló, biztos hogy valaki pofán lenne verve. Vagy a szalagvezető, vagy a szomszéd dolgozó.

2010. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen én akkor sem hagytam magam és azt válaszoltam a főnöknek hogy "ha rám jön akkor menni kell" !

És erre nem tudott nagyon mit válaszolni,de a történethez hozzátartozik hogy szerencsém volt mert az ottani főnök elnéző volt csak gondolom ugye az a mocskos házirend őt is sakkba tartotta.

2010. okt. 31. 20:50
 10/10 anonim ***** válasza:
eldönthetik, hogy odaszarj-e vagy sem. egyébként nem a kávé vagy a tej hajt meg? én most ezekről próbálok leszokni.
2010. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!