Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasmenés a metrón hogy orvosol...

Hasmenés a metrón hogy orvosolható?

Figyelt kérdés
Az imént hasmenés jött rám és becsináltam a metrón, most itt állok, háttal a szerelvény belső oldalának és nem merek elmozdulni. Telefonról írok, dsegítsetek. Hogy lehetne megoldani, hogy feltűnés nélkül elmenjek?
2011. okt. 31. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vedd le a pulcsidat és kösd a fenekedre, hogy lelógjon ameddig a barna folyt.
2011. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Persze feltűnés nélkül így sem tudsz elmenni, mert a szag körülleng. Esetleg egy kis parfűm sem ártana a feneked köré.
2011. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ami esetleg megnyugtathat: valószínűleg nem ismer senki, és hidd el, az emberek sokkal jobban el vannak foglalva saját magukkal, semmint észrevegyenek egy ilyen apróságot. Előfordul az ilyen (bár nem tudom, valós helyzet szülte-e a kérdést), és ha mellettem történne egy ilyen, arra gondolnék, vajon ha velem történne, mit várnék el a többi utastól, mit szeretnék, hogyan viselkedjenek (lehet, hogy ezt hívják empátiának? mindegy, ha észreveszik, számíts az együttérzésükre). Nem akkora tragédia, mint ahogy te ezt most felfogod. Nem fog beszólni senki, mindenki tudja, hogy vele is megeshet.

26/N

2011. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Pulcsit,sálat,kabit,mindent köss a fenekedre.aztán ha van nálad parfüm akkor fújd be necsak magad hanem az egész metrót.meg tégy úgy mintha tudomásod se lenne erről vagyis ne feltűnősködj.
2011. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Batthyany téren van wc, igaz 200 Ft. De ott elpepecselhetsz, mert annyiért nem is jár más oda.
2011. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
sajnállak öreg
2011. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ez a helyzet orvossal sem orvosolható sajnos, remélem azóta már kijutottál valahogyan.
2011. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mitől ment a hasad? Velem is előfordult már, hogy azt hittem, hogy odacsinálok :S Szerencsére nálam volt mindig reasec és az vissza fogta a dolgokat...
2011. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Különben hogy nem tudjátok visszatartani? ennyire gyenge a záróizmotok?:S


Nekem akárhányszor rám jött, mindig kibírtam valahogy akár hazáig is..

2011. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem se sikerült még befosnom,akárhogy kellet,de van egy barátom ,kajakra néha fingik és befosik egy kicsit ,azt is érdekesnek találom.
2011. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!