Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Meddig őrzi meg minőségét a széntabletta? (Carbo activatus) Hasmenés ellen nekem jó szokott lenni, de csak egy régit találtam itthon.

Hétvége volt, gyorsan kellett, bevettem belőle. Hatott. De 1983-as gyártású!!! Biztosan jó? Ez nem romlik meg? Nincs ráírva a minőségmegőrzési idő. Azt viszont megtaláltam rajta, hogy 2,- Ft volt az ára.:)

2011. szept. 12. 21:03  Privát üzenet  

A válaszok
Korlátlan ideig.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2011. szept. 17. 23:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi!

# 2/4Időpont 2011. szept. 18. 22:30 Privát üzenet
norbi vagyok nevű felhasználó válasza:

szerintem olyan 10-20 évig

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2011. szept. 20. 15:19 Privát üzenet
Kedves Norbi. Toleráns vagy . ennyi erővel írhattál volna 30-50 évet is. Szerintem még senki sem próbálta ki. Én tegnap vettem be egy 1995-ös antinearulgicát. Nem volt más fájdalomcsillapítóm. Nem lett semmi bajom, igaz, nem is hatott. KB 3 óra mulva vettem be egy friss aspirint, és fél órán belül elmult a fogfájásom.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2011. szept. 21. 20:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy Durex óvszer hány évig őrzi meg a minőségét? Fontos!
Széntabletta jó hascsikarás és hasmenés ellen?
Hasmenés ellen mi a leghatásosabb? A széntabletta, a smecta por, vagy a Bolus adstringens tabletta?
Tegnap bevettem 3 db. szén tablettát, hogy megfogja a hasam. Reggel elmentem wc-re és "feketés színű" hasmenésem volt. Most akkor nem hatott a széntabletta?
Miért jön ki belőlem a széntabletta?
Mitől mehet a hasam már 2 napja? Nem nagyon ettem semmi olyat mitől lehet. és leginkább akkor megy, ha eszem vmit utána rá 1 órára, vagy rögtön. Mit tegyek? Széntabletta nem használt

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!