Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A vaj vagy a margarin egészség...

A vaj vagy a margarin egészségesebb?

Figyelt kérdés

Imádom a vajat. Vastagon szoktam megkenni a kenyeret és mehet rá méz vagy tonhal általában.

Viszont egészséges ez? Ezen kívűl egészségesen táplálkozom de a vajnak nem tudok ellenállni.

Szerintetek mégis jobb lenne lemondani róla, vagy átváltani margarinra?


2010. dec. 31. 16:21
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
47%
A vaj ne köolaj származék, de én a margarint szeretem jobban.
2011. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
43%

a vaj sokkal egészségesebb. a margarin viszont nagyon káros tud lenni! még a bogarak se eszik meg ha kirakod a a kertbe, egyszerűen nem táplálék, csak egy illúzió.


26/l

2011. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
62%
Öntsd le oliva olajjal a kenyeredet!Bár nyilván kell idő,míg megszokod(hogy lefolyik:)paradicsommal igen fincsi!Persze az extra szűz kicsit kesernyésebb...de ez aztán tökéletesen egészséges!
2011. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
30%
A vaj szerintem is. És olivával tényleg nagyon finom a kenyér :) Én tunkolni szoktam,kiöntöm a tányérom szélére, és teszek rá pirospaprikát is.
2011. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha a csomagolását esszük, akkor mind2 egészségtelen.
2011. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
A vaj egészségesebb, a margarin pedig kifejezetten káros az egészségre nézve!!!
2011. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 hopeanswerisgood válasza:
82%

Szerintem manapság sokan félreértik, mi az egészséges életmód.


Én úgy tudok egészséges maradni, hogy semmit nem szedek - jóízűen eszek gyümölcsöt, zöldséget, és ha csak lehet, vajat, yoghurtot, kefírt.


Nem az az egészséges, amire rámondják, hogy az. Az az egészséges, amit régóta használunk(több száz, esetleg ezer éve): vaj,t ej, tejföl, yoghurt, kefír, és igen a sör, bor, pálesz is, csak az mértékkel.


áva

chau voltam

18/F

2011. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
24%
Annak van valami alapja is, hogy a margarint egészségtelennek tartjátok, vagy csak a hasatokra csaptok, és kétes eredetű, áltudományos hírlevelek állításait szajkózzátok? Ott az előző oldalon az indexes cikk, tessék elolvasni, megnézni a képeket és értelmezni a látottakat. Ne nekem higgyetek, hanem a szakembernek, aki a nevét adja az állításaihoz.
2011. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
100%
teavaj, még főzéshez is!
2011. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó előtti: az említett indexes cikknek sincs nagyobb hitele szerintem. az igazság valahol a két véglet között van. én magam részéről inkább maradok a nagyobb múltra visszatekintő, jól kipróbált vaj mellett.
2011. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!