Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A máté tea használ? És lehet...

A máté tea használ? És lehet tőle fogyni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet fogyni vele, de nem elég önmagában. Én 30 kilót fogytam le most 5 hónap alatt és a legnehezebb szakaszban ezt ittam. Úgy vettem észre, hogy elég jól telít, ehhez viszont sokat meg kell tudni inni belőle mindenféle ízesítés nélkül. Én napi 1,5 - 2 litert is megittam és jobb, mintha sima vízzel töltenéd fel a gyomrod. Gondolom ez azért egyén függő is.
2011. febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Félig igaza van az elsőnek.

Javítja az anyagcserét, ha rendszeresen isszák, de csak ettől nem fogsz lefogyni. Csak segít. (Állítólag...)

Az viszont nem igaz, hogy jobb, mint a víz: legnagyobb szüksége az embernek tiszta vízre van. Abból kell(ene) legtöbbet inni.

Sokan nem tudnak meginni elég vizet, és akkor tényleg jobb, ha legalább teát isznak, de rosszabb, mintha vizet innának.

2011. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!