Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Szerintetek az Anti-Candida...

Szerintetek az Anti-Candida segít elpusztítani a gombát a szervezetemből? Nem hüvelyi, hanem a beleimet, gyomromat támadta meg. Állandóan éhes vagyok, édességet zabálok este, puffadt a hasam, nem tudok fogyni se, akármit csinálok.

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 20:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Anti Candida teára gondoltam! Kaptam ilyet, most azt iszom. Van más ötletetek???
2009. nov. 11. 20:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy elég lenne csak a tea. A candida diéta a legszigorubb diéta. Keress rá, nagyon sok jó tanácsot leírtak, receptekkel, szabályokkal. Lehet, hogy nehéz lesz betartani, többször vissza is esel, de tarts ki. A gombák nem pusztulnak ki teljesen, csak visszaszorul az életterük. (Mindenki bélrendszerében van, csak ha a kedvező bélflóra kipusztul antibiotikumtól vagy mástól, akkor szaporodik fel. A cukrot, édességet azonnal és teljesen kerülni kell, mert azon szaporodnak a gombák. Ezért kívánod az édeset. De ezen kivül még sok mást is kerülni kell (ecet, élesztős kelt tészta, fehér liszt). A nyers zöldség amit korlátlanul enni lehet, és teljes kiőrlésű kenyér, tésztaféle. Vigyázni kell a felvágottakkal is, sokban van cukor. Az összetevőket még sokáig el kell olvasni.

Gyógyulást, és nagyon sok kitartást kívánok.

2009. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak teljes mértékben igaza van, de én még ezek mellé ajánlanám a grapefritmag cseppet, ami nagyon jó. Be ütöd a neten és mindent megtudsz róla.
2009. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Az intim candida gyorsteszt is kimutatja, ha van a szervezetembe candida? Itt azt értem, hogy nem hüvelyi problémám van, hanem belső (gyomor, bél, puffadás stb.)
2009. nov. 13. 17:46
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
A diéta is segíthet, de szerintem mindenképp egészítsd ki egy béltisztító kúrával is, az alaposabban eltünteti a candidát a szervezetedből! Én a dr. Natura féle csomagot próbáltam ki (3 hónapig) és nekem nagyon bevált. Nemcsak a candidát tisztítja ki, hanem az összes lerakódott salakanyagot is a belekből.
2009. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

én most 6. napja nem eszem seemmiféle kenyeret és liszteset és azota nem kivánom annyira az édességet.

persze a cukorrol nem olyan könnyű leszokni de lehetséges....

2009. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

a szigorú diéta az alapja, az étkezési szokások megváltoztatása

ezen kívül ajánlott mindenképp gombaölő

ez lehet grapefruit kivonat v pl az ezüstkolloid is nagyon jó, mint természetes antibiotikum nem károsítja a bélflórát, különösen vírusszezonban nagyon hasznos megelőző és immunrendszer erősítő hatású

2009. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hol is kezdjem...

Honnan veszed, hogy Candida fertőzésed van? Széklettenyésztés volt-e?

Ez sok minden más, pl. bakteriális fertőzés is lehet.

Egyébként pedig:

- este ne egyél édességet, inkább gyümölcsöt, zöldséget

- puffadt hasra Espumisan és kisebb mennyiségű étel

- SPORT

Én azt mondom, hogy irány a kórház, keress egy gastroenterológust - ő valóban ért ehhez -, és beszéld meg vele.

2009. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem egyszer egy dietetikust, és nem értette hogy az élesztőt miért kell kerülni. 200 fokon sül az a kenyér, egy darab árva szerencsétlen élesztőgomba se éli túl!
2010. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!