Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Kívánom a húst. Ez normális?

Kívánom a húst. Ez normális?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben csak a hús az amivel jóllakok. Ha mást eszek, már jóllaktam még akkor is szinte kívánom a húst. Eddig még soha nem tapasztaltam ilyet. nem i hallottam még ilyenről. Valaki esetleg tud segíteni vagy tanácsot adni, hogy ez mitől van?
2011. márc. 12. 18:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"csak azzal vigyázz, h el ne savasodj a sok hústól, amúgy normális:) lúgosíthatsz"


Mondja már el valamilyen szakértő, hogy mit jelent ez az elsavasodás, meg lúgosítás? Nekem még eszembe sem jutott, amikor ebédeltem, hogy most épp savasodok, vagy lúgosodok. Valóban nem értek hozzá És a dzsungelben az oroszlán is vigyáz arra, hogy most egy őzike után elrágjon két bokrot is?

2011. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sav bázis egyensúly- keress rá a neten, megtudhatod mit jelent. Azt tudom hogy vannak bizonyos ételek melyek elsavasítják a szervezetet, vannak melyek lúgosítanak. Ezért fontos, hogy mit mivel eszik az ember.
2011. márc. 26. 22:48
 13/13 anonim válasza:
feherje vesztseg,verszegenyseg,ezektol szokot lenni vagy egyszeruen most ara vagy ehes !
2019. máj. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!