Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A csalántea fogyókúránál...

Nikolettaxy kérdése:

A csalántea fogyókúránál akkor is hatásos ha más teával keverem?

Figyelt kérdés
Magába nem tudom meginni a csalánteát mert azonnal kihányom, és úgy gondoltam keverem mondjuk 2 gyümölcsteával. Szóval az a felállás lenne hogy 2 gyümitea + 1 csalántea. Így is megmarad a csalántea zsírégető hatása?
2011. máj. 4. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
2:1 arányban szerintem sok. Keverd inkább csipkebogyóval. Egyébként annyira nem szörnyű az íze szerintem. Ha gyümölcsössel akarod keverni akkor próbálj valami bio- ömlesztett gyümölcsteát választani. Ja és csak kúraszerűen idd a csalánt mert ha túl sokáig azon élsz (és sokat iszol belőle naponta) akkor belső vérzést is okozhat.
2011. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem attól függ, hogy kevered, hanem, hogy összbe mennyi megy be.

De nem zsírégetô, hanem vízhajtó! Ezért, bár rendkívül egészséges (fertôtlenít, és vas meg vitaminok vannak benne) nem szabad, csak kúra-szerûen (mondjuk egy hétig napi 1) alkalmazni, aztán szünet. Kismamáknak meg tilos, csökkenti a magzatvizet.

2011. máj. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!