Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » 14 éveseknek van valami...

14 éveseknek van valami hatásos tisztítókúra?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok,a mi megszünteti a pattanásokat. Ugyanis nem csak az arcomon vannak, hanem a testem más részein is(elég sok), és ezért úgy gondoltam, hogy a hibát nem kívül (mert egyébként minden nap tisztítom és hidratálom az arcom), hanem belül kell keresnem.

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!


2010. jún. 12. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Na ez engem is érdekelne. Én is gőzölöm az arcom hetente egyszer és kenem minden nap de nem igazán ér semmit sem.
2010. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki az 500mg-os Ca-pezsgőtabit. Napi 1-et vízben feloldva. Hatásos!!! (ha durva a helyzet, kb. 2 hónap után hat)
2010. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, pubertás korban ez természetes, nekem is rengeteg pattanásom volt 13-15 éves koromban, nem érdemes ezért nagy felhajtást rendezni. Természetesen táplálkozz egészségesen és sportolj, szedj vitamint is, ami direkt mód erre hat. Ne fogyassz zsíros ételeket, magvakat. Ezen kívül kár bármit is tenni, lehet, hogy csak ártanál vele.

:)

18/L

2010. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Semmi tisztítódiétát vagy hasonló vackot nem ajánlok. Semmi hatásuk. Ráadásul egy csomó ilyen kúra a kiegyensúlyozatlan összetétele miatt még káros is lehet.


Ha valamit tenni akarsz akkor kevesebb olajos magvat egyél. És kerüld a túl fűszeres ételeket. Egyél több zöldséget.


Emellett egyszer menjél el egy bőrgyógyászhoz. Ő el tudja dönteni , hogy a Te eseted normális vagy már kóros és kezelést igényel.


orvos

2010. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem súlyos (szerintem), de azért nem akarom, hogy az rontsa majd le az önbizalmamat, hogy a bikini miatt látszani fognak mindenhol..:(

de azért köszi.

2010. jún. 12. 18:08
 6/6 anonim válasza:
Nekem szerencsére nincs sok pattanásom, de egészséges életmódot élek, kerülöm a zsíros ételeket és a túl fűszeres kaját is. Az étrendenben benne van gyümölcs-zöldség, +ba szedek B-vitamint, nekem beválik.
2010. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!