Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Rupert's hajszeszről mi a...

Rupert's hajszeszről mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam 2-3 héten belül visszahozza az ősz haj eredeti színét. Lehetséges ilyen?
2011. máj. 7. 11:58
 1/4 anonim válasza:
semmi ne hiddel!
2011. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Én egy 33 éves anyuka vagyok, sajnos elég korán megjelentek nálam az ősz hajszálak és egyre több lett belőlük. Én teljes mértékig ellene vagyok minden vegyszeres hajfestéknek, színezőnek ezért nagyon el voltam keseredve. Nővérem járt pár éve Németországban és kaptam tőle egy Bioloire H4 nevű szert, ami egy hónap alatt visszaállította az eredeti hajszínemet. Ez nem festék, egy természerets hajápoló, nem nő le, nem fogja be a ruhát stb. Azóta hetente 2-3 alkalommal használom a hajam még mindíg gyönyörű sötétbarna és úgy tudom már Magyarországon is lehet kapni Rupert's hajszesz néven. Nekem bevált. Ha ammóniamentes készítményt keresel, csak ezt tudom ajánlani.

Üdv: Andi

2011. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tóth Béla 53 válasza:
Miért ne? Én épp most készülök kipróbálni, a fodrászom ajánlotta.
2011. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bettyke1 válasza:
Mesterfodrászként minden elismerésem a termék kifejlesztőinek, vendégeim nagy elégedettséggel használják a hajápolót.
2011. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!