Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Rupert's hajszeszről mi a...

A Rupert's hajszeszről mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Tényleg visszahozza az ősz haj eredeti színét 2-3 hét alatt?
2011. máj. 7. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan csodaszer nincs, ami visszahozza az eredeti hajszínt ráadásul ilyen rövid idő alatt. Olyan ez, mint, amikor az összepancsolt, olcsó, gagyi szar samponra is ráírják, hogy hajhullás és korpásodás csökkentő szer.
2011. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nézegettem a ruperts.hu honlapot, nagyon jókat írnak a termékről. Sajnos már nálam is megjelentek az ősz hajszálak, de festetni, színezni semmiképp nem szeretném a hajam.
2011. máj. 8. 09:13
 3/6 Sanyesz75 válasza:
Szerintem csodaszerek nem léteznek. Bár a mai világban már annyi mindenre kitalálnak valamit, próbálják hülyíteni a népet ezerrel. Mindenesetre már én is elkezdtem őszülni és jó tudni, hogy erre a "problémára" is van már megoldás.
2011. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mondani és írni bármit lehet... De ha először kipróbálhatnám és utána kellene fizetni, ha bevált én is kipróbálnám.
2011. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bettyke1 válasza:
Mesterfodrászként ajánlom. Az én vendégkörömben nagyon meg vannak elégedve a termékkel.
2011. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sanyesz75 válasza:
Sok jót hallottam a termékről, bevallom nem hívtam fel a környezetem figyelmét arra, hogy mit kezdtem használni, de már most 2 hét után szinte mindenki észreveszi a változást. Még nem nyerte vissza a hajam az eredeti barna színét, de az ősz hajszálak már nem vírítanak, hanem világosbarna árnyalatúak. Eddig én nagyon meg vagyok elégedve. Üdv: Sanyi
2011. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!