Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Bánfi hajszeszről bármiféle...

A Bánfi hajszeszről bármiféle tapasztalat?

Figyelt kérdés

Szóval mi a véleményetek róla...ha használtátok meddig? és ezalat milyen hatása volt? Nincs valamilyen mellékhatása?

Ténleg gyorsabban nő tőle a haj? és Tényleg megállítja a hajhullást? Kell neki a 40 perc hatóidő vagy elég a 20?


Megéri megvenni? Fontos hozzá a többi Bánfi termék?


2009. aug. 7. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem volt, használtam egy ideig és gyorsabban nőtt tőle a hajam, valamint a hajhullást is megállította. szóval nekem bevált! annyi a negatív ezzel a termékkel kapcsolatban, hogy nagyon büdös. :S de végülis ki lehet bírni, mert tényleg hatékony. szerintem próbáld ki! :) ja, és nem használtam más fajta bánfi terméket, csak azt...
2009. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom ma vettem megg, hát az első emberi reakció ilyenkor hogy kinyitjuk és megszagoljuk xD Szóval tapasztaltam...


amúgy tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de sehol nem találtam választ például arra hogy van-e mellékhatás, vagy, hogy elég-e a 20 perc...

Szóval ezért tettem fel a kérdést, de bármi egyéb tapasztalat amire esetleg nem jutott eszembe rákérdezni, érdekel!

2009. aug. 7. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!