Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Miért mondják hogy aki sok...

Miért mondják hogy aki sok burgonyát eszik annak büdi lesz a lába?

Figyelt kérdés
Mi van benne ami szagot okoz?
2011. máj. 17. 00:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Keményítő.
2011. máj. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ahha tehát szénhidrát akkor ilyen a rizs a kukorica amiket fogyi alatt nem is ajánlott fogyasztani ...

mert én ugy tudtam hogy a méreganyagoktól lesz testszag is...

na köszönöm szépen:)

2011. máj. 17. 01:00
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez ostobaság. Nem leszel büdös a krumplitól. Én is eszek krumplit és semmi baj a testszagommal (férjemet is meg lehet kérdezni :D)
2011. máj. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

ennek sztem kb annyi a valóságtartalma, mint a : ne nézd a gyertya lángját, mert éjjel bepisilsz.

vagy ne igyál annyit, mert béka nő a hasadba! :P


a lábad az undorító műszálas zoknitól lesz büdös, meg attól, ha nem mosod.


viszont ha sok hagymát, fokhagymát eszel, akkor egy idő után a bőrödön is érezni lehet majd a szagát.

2011. máj. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

igen a hagyma is okozhat nekem szerencsére nincs ilyen gondom én zoknit sem hordok nemhogy műszálast gagyid csak érdekelt hogy miért mondják mert a környezetemben van akinek talán a sok sült krumplitól lehet mivel az egy belülről jövö dolog nem hiszem hogy csak a zokni az okozója és a pasiknál van ilyen főleg....

köszi mindenkinek:)

2011. máj. 17. 01:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

semmi köze a lábszagnak a krumplihoz! ez egy szólás, hogy, ha sok krumplit eszik valaki izzad a lába tőle.

onnét eredhet, amikor krumplit krumplival ettek, és inkább kitalálták ezt a viccet, csak ne kelljen megenni.

amúgy érdeklődöm, ha nem hordasz zoknit,télen is mezítláb jársz?:)))

2011. máj. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:)
2011. máj. 17. 13:14
 8/12 Smartguy86 ***** válasza:
68%
A cipő is lehet rosszul szellőző, ha meg zokni nélkül hordod, akkor főleg, mert a zokni amúgy felszívná az izzadtságot, de így a lábadon marad, és a nem szellőző cipőben szépen elkezd erjedni... na attól lesz büdös :)
2011. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

na mint már mondtam nem rólam van szó nekem nincs ilyen gondom kár itt a cipővel jönni amivel én is tisztában vagyok engem egyszerüen csak érdekelt ez a burgonya-story:)

Köszi a válaszokat!

2011. máj. 19. 18:24
 10/12 anonim válasza:
30%

Javasold az ismerősödnek, hogy ne egyen leölt állatot, és egyen sok zöldséget. vagy ajánlom a vérszerinti táplálkozást.

[link]

2011. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!