Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondjak az orvosnak?

Mit mondjak az orvosnak?

Figyelt kérdés

Tegnap és ma nem voltam suliban holnap sem szeretnék menni mert ezen a 3 napon nem voltak vonatok mert csinálták a síneket...vonat pótló buszok vannak amivel semmi gond de busszal nem érek fel időben a suliba és nekünk 6:50 re már ott kell lenünk mert visz a sulibusz gyakorlatra aki azt lekési az mehet haza és hozhatja az igazolást...


Mit mondjak az orvosnak h kiírjon ?


2011. okt. 27. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lázas vagy, hánytál..
2011. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasmenésed van, állandóan toalett közelében kell legyél.
2011. okt. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
csakhogy a hasmenéssel annyi hogy majd vissza hív azzal hogy vigyél neki mintát ha lázat mondasz abba is beleköthet meg be is utalgathat amikor én azt mondta náthás vagyok akkor ki kellett fújnom az orromat előtte XD, én is lógtam már és beleugrottam ilyenekbe igaz az én dokim g@nyó volt!bár az a legjobb szerintem is hogy este hánytál és gyenge vagy akkor meg kérdezget hogy mit ettél:)na mind1 az se jó ha nem tudsz bejárni suli mert egész nap ülhetsz a rendelőbe és még el is kaphatsz valamit...
2011. okt. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Adj neki párezer Ft-ot, és légy őszinte...
2011. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!