Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A Mecsek Gyomor Tea Jó a...

A Mecsek Gyomor Tea Jó a Refluxra is?

Figyelt kérdés
nem tudom melyik tea lenne jó refluxra.
2011. máj. 18. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:

én ittam régebben bár akkor még nem tudtam hogy refluxom van

ártani nem árthat mert ugye gyulladás csökkentőkkel van tele,de csak kúraszerüe fogyaszd...

felírtak nekem is mindenféle gyógyszert de ma már nem igazán foglalkozok vele és valahogy el is múlt

reggel éhgyomorra igyál frissen facsart citrom levét az majd be fogja állítani

méregteleníts!

lehet candidától is mindenképp jót tesz a gyomrodnak egy tisztító kúra szerintem és kerüld a cukros ételeket gondolom neked is gondot okoz..

létezik az ulcogant nevű gyógyszer nekem az vált be utoljára azt ittam és helyre is tett ugyhogy nem igaz hogy életed végéig kell rá gyógyszert szedned!

Jobbulást!

[link]

2011. máj. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia de szerinted azért ez valamint szabályoz vagy csökkent a savon is!?
2011. máj. 18. 02:47
 3/5 anonim ***** válasza:
igen lehet hogy valamit segít azáltal hogy gyulladás csökkentő próbáld ki...
2011. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Három évig elég súlyos refluxos tüneteim voltak. Hát nálam a nagy zabálások és zsíros ételek drasztikus csökkentése után, most már két éve egyszer sem voltak ilyen terén panaszaim.
2011. jún. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a salvus víz a legjobb, nekem teljesen elmúlt.
2011. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!