Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szódabikarbóna refluxra?

Szódabikarbóna refluxra?

Figyelt kérdés
Mennyit és hányszor egy nap? Van akinek gyógyszer nélkül segített?
2011. okt. 21. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez csak olyan tűzoltás. De a legtöbb "gyógyszernek" is ez az aalpanyaga. Valaki citromfűteát használ, valaki neurosan port.

[link]

2011. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem tökéletesen bevált, ahányszor szükségét éreztem, egy mokkáskanálnyit elkevertem nagyjából fél pohárnyi vízben (többnyire érzés szerint), és ahogy elkortyoltam, azonnal használt...


éveken át szenvedtem a refluxtól, és mára már szinte teljesen meg is szűnt, csak nagyon ritká vetem be, ha mondjuk estefelé eszem valami fűszereset, vagy ha be-becsusszan egy kis alkoholizálás a barátokkal;)


de amúgy tényleg nem használtam mást, csak a szódabikarbónát, és mégis megszűntek idővel a panaszaim - pedig régebben annyi mindent kipróbáltam, teljesen feleslegesen, mert egyik sem vált be tartósan....

2013. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!