Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Gyulladás csökentő női gondokr...

Gyulladás csökentő női gondokra? Nem teára gondolok, de nem is gyógyszerre, hanem valami gyógynövényes kapszulára vagy ilyesmire!

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 21:26
 1/9 anonim válasza:

Nem lány vagyok, de ha gyulladás akkor fordulj orvoshoz.


Amúgy ha fáj odalent és olyan dolog amire gondolok akkor Grapefruit cseppes öblítés hatásos lehet. (persze hígítsd fel előtte)

2011. jún. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) nem gombám van,sem nemi beteg nem vagyok!cisztám van és arra kellene valami!
2011. jún. 26. 12:12
 3/9 anonim válasza:
Ha a ciszta begyullad régen rossz.
2011. jún. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én is a grepfruit mag kivonatot ajánlom! Én a Bioextra márkát ismerem, az nekem maximálisan bevált. Általánosságban immunerősítőként ismert, de biztos nagyon sok jó tulajdonsága van. Engem kigyógyított az állandóan visszatérő felfázásból, úgyhogy csak ajánlani tudom.
2011. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nézz körül, kérdezz ha segítség kell!


[link]

2011. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem a cickafarkfű- és a csalántea segített sokat, egy próbát megér szerintem. Nem drágák, és egész finomak, bioboltokban lehet kapni őket.
2011. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ja nem a teára gondoltál, bocsánat, bamba voltam.

15:31

2011. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni az AVEMAR gyógytápszert. Elég drága, de lehet, hogy használ. Nekem pozitív tapasztalatom van.
2011. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
drog
2011. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!