Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges hogy én alergiás...

Lehetséges hogy én alergiás vagyok a gyógynövényes nyugtatókra?

Figyelt kérdés
Valeriana Relax-ot eszek 3.napjade a gyomromba olyan érzés van mintha egy szikla lenne,hányingerem van nem tul jól érzem magam.Ettöl van ez vagy pedig hogy a frontint probálom helyetesiteni vele.0.25mg szedtem 3xfelet meg mikor hogy ahogy éreztem .Volt olyan is hogy nem vettem be mert jól voltam,és ezt az orvosom is tanácsolta hogy akkor szedjem ha indokolt.De most mi lehet??
2011. aug. 8. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne így építsd le a Frontint. Lassabban kellene. Elöbb 2x1/2-et szedj kb 3 hétig, majd napi 1x1/2-et. Amikor a felet szeded, akkor csak este vedd be a felet. Nappal csak citromfű teát próbálj meg inni. Ha az esti felet is eltudod hagyni, akkor vegyél be este 1 Valeriana relaxot.

Ha így beáll a gyomrod, az ideg alapon van. Én ebben sajnos jártas vagyok. Gyors volt a leállás, vagy még nem gyógyultál meg.

2011. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ sajnos lehet,hogy tényleg igazad van..
2011. aug. 9. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!