Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A Vegetáriánusok soványabbak?

A Vegetáriánusok soványabbak?

Figyelt kérdés
szóval ha én most úgy döntök hogy vega leszek akor lefogyok mert nem eszek semmi húst meg ilyeneket?
2011. jún. 26. 14:25
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

ammeg milyen dagi? :D

már bocsika de nem hinném hogy pont én lennék a kövér,ezt mások is állithatják :))

persze eltudom képzelni,neked mekkora pic$ád lehet már,egész nap ott gép előtt xD

2011. jún. 28. 16:41
 22/29 anonim ***** válasza:
Mert az energia bevitel több mint amit megemészt.De a répa jó a szembetegség ellen is,Láttál már pl, szemüveges nyulat?
2011. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom, hogy ver az apád, én is ütném az ilyen kis taknyot mint te...(egyébként te magad mondtad, hogy le akarsz fogyni, akkor csak nem lehetsz olyan vékony)
2011. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Mert nem is koplalni kell. Istenem ekkora hülyéket :'(
2011. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Jáj végig olvastam a kommenteidet.. Sütnélek te ringyó malac.
2011. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Egyél húst zöldséggel. Amúgy gyerek vagy, 17 éves korod előtt eszedbe ne jusson fogyózni, de inkább akkor se! Csinálj felüléseket, ugrálj egy helyben és egyél húst zöldséggel, normális adagban, v zöldséget magában, ha épp olyanod van.
2011. júl. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

amúgy futni szoktam :D

meg eszembe se jutna fogyózni,ígyis elég keveset eszek,ha ennél kevesebbet ennék,már anorexiás lennék előbb-utóbb ://

2011. júl. 16. 13:52
 28/29 nikaa11 ***** válasza:
Az töled függ h kövér v sovány leszel.A vegetárián.. sok zöldséget gyümit esznek igy az jó alakot és közérzetet biztosit. De ha Te estére laksz be olyan ételettel ami hizlalaz már baj.Edd nappal és sovány maradsz! Az pedig nem igaz h a szénhidr. miatt elhiznak! Csak aki nem tud uralkodni magán.
2011. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
utolsó: a nem vegetáriánusok közül is az hízik el aki nem tud uralkodni magán, és a húsevők sem a hústól híznak hanem ők is a szénhidráttól XD
2011. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!