Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Szegeden hol végeznek Nelson-f...

Szegeden hol végeznek Nelson-féle biorezonanciás állapotfelmérést?

Figyelt kérdés
Az interneten keresgetek, de nincs odaírva, hogy nelson gép-e. 3 éves lányommal kéne mennünk egy állapotfelmérésre.
2011. jún. 30. 12:02
 1/2 lacix86 ***** válasza:
100%

Igazából bárhol, veszel egy 100wattos izzót, ki-be kapcsolgatod kedved szerint és aláteszed a lányod. Így a fény biorezonanciát kelt, amit az izzó átvesz. Ezek után vedd ki az izzót, törd darabjaira és az izzószálat egymás után háromszor megpörgetve az ujjaid között megtudod a lányod állapotát. Ha ezek után több, mint 2másodpercig rezeg az izzószál, akkor minden rendben van, ha kevesebb, akkor naaagyon nagy a baaaj! bizony ám! na akkor kell elmenni egy nagy Nelson intézetbe és 3.000.000Ft-ért le is veszik a rontást a kislányodról! szal csak csínján ezzel a házi módszerrel, mert lehet, hogy nagy rontásra derül ám fény...


viccet félretéve: jézusom, ezért emberek pénzt adnak ki??? mamma mia...


innentől jöhetnek a bio-kommentek...

2011. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát nem is tudom, valószínűleg te csak eszed a méregdrága antibiotikumokat ha beteg vagy. Hallottál már biorezonanciáról? Ez a gyógyítás alapja. Ismered az MRI-t? Talán a Dr. House-ban vagy a Vészhelyzetben hallottál róla. Menjél el nyugodtan orvoshoz, adjon egy kis aspirint. Az biztosan segít, ja elfelejtettem csak a tv-ig visz az utad.

A trétát félretéve:Ugyanazon az elven működik, mint az MRI. Sejtszinten "átvilágítja" a testet. Észreveszi az elváltozásokat. Nagyon sok orvos használja.

És igen, én még képes voltam eddig Pestre járni a 3 éves kislányommal, nem kímélve a pénztárcámat, mert segített.

Próbáld ki, vagy legalábbis olvass utána, mielőtt ítélkezel valami felett, amit nem ismersz.

2011. aug. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!