Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valakinek vett már részt...

Valakinek vett már részt Biorezonanciás kezelésen?

Figyelt kérdés

Van egy oldal (google első találat) ahol 7000forintért egy 20perces kezeléssel (elvileg) megszűntetik a nikotin utáni sóvárgást, vagyis nem fogod kívánni a cigarettát. Arra lennék kíváncsi, hogy valaki próbálta már ezt a módszert? Én már régóta próbálok leszokni, próbáltam önerőből, tapasszal, rágóval, cukorkával de sajnos egyik sem jött össze és több mint 30ezer forintot költöttem rájuk, tudom hogy ennek az x szorosát költöttem dohányárúra ezalatt a 6év alatt de mind feleslegesen (elhatározás megvolt, de egyszerűen akkor sem ment, lehet hogy túl gyenge vagyok, de rájöttem hogy az olyan kezelés ami szintúgy nikotint juttat a szervezetbe hatástalan). Ezért gondoltam, hogy kipróbálom ezt a módszert de előtte meg akartam bizonyosodni róla hogy nem árulnak e zsákbamacskát.. Google első találata az oldal, nem reklámozásként írom ki csak azért hogy ha valaki mégis próbálta, csak nem tudja pont hogy Biorezonanciás kezelés akkor annak nem örülnék:) [link] - Megkérném szépen a moderátorokat, hogyha ez reklámozásnak számít (szerintem nem az mert nem azt írom hogy "itt szokj le") akkor a kérdésemet ne töröljék csak a "reklám" részt illetve a bevezető részét. Előre is köszönöm a válaszokat, illetve a megértést a moderátorok részéről!

Szép estét!


2011. szept. 26. 19:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként azért is vagyok szkeptikus, mert nincs fórum ahova az emberek írhatnák a tapasztalataikat stb., meg a mobil bejelentkező szám.... Nincs semmi referencia stb :S Persze mondhatom magamnak hogy még 7ezret megér ez, hátha, de ha valaki volt náluk és semmit nem ért akkor legalább engem megkímélnek egy újabb csalódástól. Köszönöm
2011. szept. 26. 19:20
 2/5 anonim válasza:
én nem
2011. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
zsír! Kösz :D
2011. szept. 28. 18:13
 4/5 A kérdező kommentje:
oups most nézem elírtam a kérdést :D -nek :P
2011. szept. 28. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is csak egy ujabb marhasag!! Ha van folos penzed ra, probald ki. Az akarateronel nincs jobb (szerintem). Es az legalabb ingyen van. Ja, es meg buszke is lehetsz magadra hogy MEGCSINALTAM, JEEEEEEEE!!!!!!!
2011. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!