Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valóban segít a biorezonanciás...

Valóban segít a biorezonanciás terápia a dohányzásról való leszokásban?

Figyelt kérdés

Elsősorban Személyes tapasztalatok érdekelnének!

Köszönöm a válaszokat!!


2011. szept. 13. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondhatjuk, hogy segített, bár nem százszázalékosan, két hónap múlva visszaszoktam sajnos. Elmentem erre a terápiára, utána két hónapig nem is kívántam a cigit, nyugodtan el mertem menni a barátokkal sörözni egy jót, ahol dohányoztak, nem estem kísértésbe. Két hónap múlva valamiért rágyújtottam, pedig nem is kívántam. Azóta sajnos megint dohányzom, tervezem a leszokást, mert gyengét szívok, viszont szerintem érdmes megpróbálni a terápiát, nekem úgymond sikeres volt: )
2011. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! Én is és a párom is,meg fogjuk próbálni,hátha segít.
2011. szept. 14. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Voltam 5000., és 3 azaz három napig nem szabadott rágyújtani.

De 3 napig ha nem gyújtasz rá magadtól akkor ugyanaz,rezonancia nélkül is. Nekem az e-cigi jött be.

2011. szept. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 15. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem voltam, de ha 3 napig megállod, hogy ne gyújts rá, akkor láss csodát anélkül is könnyen ki lehet bírni.


3X szoktam már le hosszabb időre és tényelg csak az első pár nap az ami nehéz, utána az ember gyorsan megszokja. És már a füst is zavar... A bviorezonancia csak egy jó humbug, pénzel lehúzás.

Ha már odaáig eljutsz, hogy egy ilyen kezelésre elmész, akkor már midnen bizonnyal akarsz annyira leszokni, hogy a 3 napos időkorlátot magadtól is betartsd.


Akarat kérdése, semmi más. Ha az nincs meg, akkor hülyére rezonálhatnak, akkor is rágyújtasz.

2011. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!