Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Aki natúr hennaporral festi a...

Aki natúr hennaporral festi a haját, honnan rendeli=veszi a port?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 21:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Látom senki nem festi natúr hennaporral a haját.Pedig érdemes!Aki szeretné,és nem tud senkitől tanácsot kérni,kérdezzen tőlem nyugodtan :))
2011. júl. 13. 09:16
 2/10 anonim ***** válasza:

Én festettem a hajamat hennával. Tunéziában vettem:-)

De kapható pl. a Herbaházban, ha Bp.-i vagy pécsi vagy, ott biztos, hogy találsz. De lehet, hogy a nagyobb bioboltokban is kapható.

2011. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én vettem egyet de még nem probáltam.Amugy bioboltban vagy a Krisnásoktol tudsz venni.
2011. júl. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok!Nem Pesten lakom.Bioboltban nem találtam igazi natúrt.Netről rendelem,de kiváncsi lettem volna egyéb(olcsóbb)lelőhelyekre.
2011. júl. 14. 09:03
 5/10 anonim válasza:

hogyan lehet hennaporral festeni a hajat??

bocsi hogy offolok de erről még soha nem hallottam. :/ Ez is ugyan annyira károsítja mint a sima hajfesték?

2011. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia!A hennában az a jó,hogy nem károsítja a hajat,sőt,gyönyörűen ápolja.Itt jegyzem meg,azért keresek mindenütt NATÚRT,mert a bolti dobozosokba olykor már belekevernek ezt-azt.Ez pedig csak a növény(Lawsonia Inermis)őrölt pora.Alapban vörösesre fest,illetve a végeredmény nagyban függ az eredeti hajszíntől:a világos hajat vörösre,a sötétbarnát mélybarnás-vörösre(vagy feketére)festi.Az én hajam gesztenyebarna,én is kicsit tompítom a vörös színét úgy,hogy kávéval,fekete teával,kakaóval,diólevéllel főzöm fel a levét(kb.1 liter a lé,ha kissé lehűlt összekeverem a hennával:tejfölszerű állaga lesz.A következő festésnél pedig a hennázás után kipróbálom az indigót,mert az is sötétbarnára/feketére fest(de egyesek szerint csak a hennás hajat fogja)
2011. júl. 18. 09:30
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha próbálkoznál vele szívesen segítek.Ha érdekel egyéb a témáról az antalvali.com-on sokat cseverésznek róla.
2011. júl. 18. 09:33
 8/10 anonim válasza:
köszi a segítséget majd lehet hogy kipróbálom (:
2011. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kicsit késve, de most olvastam a kérdésedet. Én a XI. kerületi Szabolcska Mihály u. 5. alatt található Hold Boltban veszem, Logona márka, bio minőség, van színtelen, natúr hennájuk is, ami nem színez, csak ápol, de van mindenféle árnyalatban is.
2011. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. szept. 22. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!