Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék futni, az állóképess...

Szeretnék futni, az állóképességem miatt és, hogy fitten tartsam magam és csak úgy szimplán, h mozogjak. De fogyni nem akarok, mert vékony vagyok. A futás mindenképp fogyaszt?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen hízok, és abban bízom, hogyha mozgok valamit, jobb lesz az anyagcserém és a felszívódásom, tehát jobban működik majd szervezetem.
2010. nov. 19. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyival többet is eszel, amennyi energiát elhasználsz futás közben, akkor nem fogsz fogyni. Ha ugyanannyit eszel mint most, és elkezdesz futni, akkor több energiát használsz el mint amennyit beviszel, és igen, fogyni fogsz.
2010. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szebben már én sem tudtam volna válaszolni mint az elsőke. Így van.
2010. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Kicsit többet kell enni.Én is az állóképesség miatt futok és semmit nem fogyok,nem is akarok.
2010. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!