Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Főleg combból és popsiból...

Főleg combból és popsiból szeretnék fogyni. Ajánlanátok olyan mozgás formát ami semmiképpen nem erősít csak fogyaszt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 01:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy honnan fogsz fogyni, alkati kérdés. Nem pont arról a pontról fogja bontani a szervezeted a zsírt, amilyen izomcsoportra dolgozol, hanem ahogyan beléd van kódolva.. sajnos:S

De előbb-utóbb azok is sorra kerülnek!

Kardio edzést kellene végezned, nézz utána neten, sok hasznos írást és letölthető DVD-ket lehet találni róla.

2011. febr. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

1: ha van melled, abból fogsz fogyni. Bőven... mire egyáltalán bármi más megmozdulna.

2: minden fogyókúra gyengít, ha közben nem tornázol. Nem valami egészséges így.

2011. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem, miért baj az a legtöbb csajnak, ha erősödik... -.- Én imádom, ha látom, hogy izmos vagyok:D Pedig nyugi, nem vagyok testépítő:))

Amúgy ha nem szeretnél túlzottan erősödni, akkor marad a kardio mozgás, de a mindenhonnan fogyaszt, és szerintem önmagában lassabb is.

Ha olyan mozgást végeznél, amitől nő az izmaid mérete(ld. pl. Rubint Réka tornák /lábsúllyal végezve/), akkor nagyon gyorsan meglátszana a fogyás(pláne ha mellette heti párszor kardioznál is), ráadásul sokkal formásabb is lennél:) Én ezt ajánlom, és nyugodtan erősödj, az izom nem csúnya dolgog:D

18/L

2011. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
53%
Nincsen helyi fogyas !! Aki ezt gondolja vagy mondja mind hazudik...kardiotol is lehet fogyni persze de a sulyzos edzes sokkal hatasosabb. Rubint Reka se az aerobictol nez ki igy..sulyzot nyomatja o is euerrel. Eloszor lehet h megvastagodsz a sulyzozastol (szerintem kikerheted szemelyi edzo velemenyet) de utana szepen az izom feletti zsirparnak is eltunnek...
2013. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nem tudom, itt vagy-e még kérdező, de írok:D én 4 hónapig futottam, eleinte heti 2-3 alkalommal, utána heti 6szor :D abbahagytam a hideg miatt, de várom a tavaszt hogy újrakezdjem. én a futás mellett "nem foglalkoztam" az étkezéssel, ugyan úgy ettem fehér lisztet meg csokit is :D csak jóval kevesebbet persze. eleinte semmi változást nem láttam külsőleg, azt viszont igen, hogy minden futáseredményem (telefonnal mértem) jobb lett... első alkalommal 0.87 km-et futottam 34 perc alatt, a 4. hónapnál 17 km-et 32 p alatt:)) aztán elkezdtem észrevenni külsőleg is a változást: a derekamról is eltűnt az úszógumi, a lábam is vékonyodott, de formásodott is, a fenekem is átalakult:) azóta sajnos hítam, de tavasszal újra elkezdem. szóval én a futást merem ajánlani, igenis fogyaszt+formál ! imádtam a karcsú formás combjaimat anno:DD:)))
2015. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fú, hát nem mostani a kérdés de köszi...:D Amúgy én is a futás mellett döntöttem annó és igen...nekem is hasonló tapasztalataim lettek hálistennek ;)
2015. febr. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!