Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik "durva/szigorú" bio/egészséges életmódot élnek és sportolnak?

Figyelt kérdés
szeretném ha megosztanánk tapasztalatainkat
2011. okt. 21. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
En nem neveznem ezt durvanak, mert eldontottem, hogy tartositassal keszult elelmiszert nem fogyasztok, es egeszsegesen, tudatosan elek. Tobb evtizede elek igy, es a rendszeres mozgas is az eletemnek a resze lett, tehat nem erzem ezt megeroltetonek, ez igy termeszetes, mivel igy szoktam meg, s nem beszelve arrol, hogy soha nem voltam beteg pl.
2011. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én többé-kevésbé egészséges életet élek. Átlagban heti 3-szor sportolok, de van hogy többször is. Nem dohányzom, ritkán iszom alkoholt, nem kávézom. Egyedül a táplálkozásom ami ciklikus.


Amikor van pénzem, akkor jobb kajákat eszem, táplálékkiegészítőket is veszek. Amikor nincs, akkor pedig hagyományosan étkezem. Ilyenkor gyakrabban van többször eszem kenyeres és zsíros ételeket és ez meg is látszik sajnos.


Én úgy tapasztaltam, hogy ilyenkor megjelenik az úszógumi. Aztán eldöntöm, hogy ez tűrhetetlen és szálkásítok és odafigyelek kicsit jobban.


De ez nem full diétát jelent olyankor, csak annyi hogy figyelek, hogy kenyeret ne nagyon egyek vagy csak reggel, édességet pedig edzés után.


Ilyenkor előfordul az is, hogy ha anyukám készít süteményt vagy pl. madártejet, én mielőtt ennék, megcsinálok 5-6 sorozat fekvőtámaszt, húzódzkodást és felülést, hogy lehetőleg ne zsírba rakja el a szervezet a madártejet. Ez lehet hogy hülyeség, de én hiszek benne. :)

2011. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

12:00

konkrétan mit szoktál enni? mit sportolsz, és milyen tápanyagokat viszel be? alkohol, cigi sincs?


14:34

le kellene mondanod az édességekről. csináld magadnak az ételt, és hidd el kimaradnak a finomságok az étkezésedből. kivéve ha jó szakács vagy.

az nem hülyeség, de úgy sejtem hogy valahol mezo-endomorf között lehetsz. akkor nem lenne szabad a zsírt elhanyagolnod, és szálkásító edzéseket kell csinálnod. meg attól is függ mit eszel a gyorsedzés után. általában én is próbálok edzés után enni, de nem lehet akárhol :) én pl ektomorf vagyok és nagyon sokat kell ennem+biciklizek. és általában naponta 2x edzek, naponta 5-7x étkezek a méretemhez képest durva adagokat, mégsem kell aggódnom a zsír miatt, sőt, kifejezetten előnyös nekem a zsíros olajos ételek fogyasztása

2011. okt. 21. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!