Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Le szeretnem cserelni a...

Tyler913 kérdése:

Le szeretnem cserelni a mesterseges piperecuccaimat termeszetesekre. Ajanlanatok jo markakat, ill. bevalt hazi modszereket?

Figyelt kérdés
Egy ideje mar vegetarianus vagyok,fokozatosan egyre egeszsegesebben elek.De csak mostanaban gondolkodtam el rajta,hogy a kommersz tusfurdo,sampon,fogkrem,stb. is tele van mesterseges anyagokkal,amiket jobb lenne kerulni.Ezert kerem a temaban valoban tapasztalt forumtarsak segitseget.Milyen termekeket erdemes hasznalni,amelyek tenyleg mukodnek,es nem a szokasos "bioatb.szas" reszei (meregdragan vacakot)?Ha van jol bevalt hazi recept,azt is nagyon szivesen fogadom.
2011. okt. 22. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
DM-ben az Alverde termékek naturkozmetikumok. A tusfürdőtől a szemfestékig mindent gyárt. Még a Babylove termékek is károsanyag mentesek,igaz azok babakozmetikumok :)
2011. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyon jó termékeik vannak :)

2011. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha vegetáriánus vagy,akkor éppen nem étkezel egészségesen. Az ember szervezetének húsra is van szüksége.

Ha nem eszel húst,akkor idővel a bőröd is csúnya lesz.

Nagyon sok házpraktika van,és sok gyógynövény is alkalmas a vegyi készítmények kiváltására. Igaz,hogy a ma divatos kozmetikumokat nem helyettesítik. Régen arckrémet is ritkán használtak,legfeljebb púdert és rúzst.

Ma már késő van,de holnap írok neked néhány hasznos dolgot. Részben saját tapasztalat,részben egy régi "szépségápolás" c. könyvből.

2011. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Bionom kozmetikumokat használok, azt hiszem tudok segíteni;)

Samponból én alverdét használok, balzsamból is.Testápoló :shea vaj(nem ajánlott ha kisbabát vársz)testemre kecsketejes levendulás szappant használok(pattanásokra kiváló)

Alverde dekorkozmetikumok nagyon jók^^

2011. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 22:04

Nem vagyok vegan,tehat fogyasztok allati feherjet tejtermek formajaban.Csak hust nem eszem.

Ja,amugy elfelejtettem irni,hogy 23 eves fiu vagyok.Koszonom az eddigi valaszokat,johetnek meg!

2011. okt. 22. 22:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Tulasi.
2011. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nuskin termékeket használok, azok teljesen természetes alapanyagokból készülnek :)
2011. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sampon helyett szodabikarbonat hasznalok. Egy muanyag fules edenyben osszekeverek 1-2 evokanal szodabikarbonat 2-3 deci melegvizzel. Az oldatot a fejemre lottykolve egyik kezzel dorzsolom a hajas fejbort. Lotykolok megint egy kicsit, dorzsi, lotykoles, dorzsi stb.

Jo alaposan kioblitem. / ettol tiszta lesz a haj/fej/

Utana spriccelos dobozba ontott almaecettel besprezem az egesz hajamat (fejbort is), allni hagyom rajta amig zuhanyozok. A vegen jo alaposan kioblitem. /ettol fenyes es konnyen fesulheto (hosszu hajam van)/

E-vitamin tartalmu szintelen szagtalan szappant a netrol vasarolok.

Hetente 1x szodabikarbonaval bedorzsolom az arcboromet, ez leviszi az elhalt hamsejteket es tisztitja a porusokat.

Semmilyen kremet vagy kencet nem hasznalok. Ha nagyon kiszarad a borom, csak akkor hasznalok finomitatlan-nyers sheavajat (szinten online rendeles).

Fogkremet csakis fluoridmentes.

Ennyi!

Egyedul a szempilla spiral es a szemoldok ceruza ami mesterseges, de gondolom erre nincs szukseged ;)

2011. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Nuskin termékek tényleg jók, és csak természetes alapanyagokat tartalmaznak, de boltban nem tudod megvásárolni őket.
2011. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én aloe verás kozmetikumokat használok, nekem az vált be.

Nekem nagyon rossz típusú bőröm van. Ezzel nagyon szépen tudom kezelni. Örülök, hogy rátaláltam!

Csak ezeket sem tudod boltban megvásárolni, viszont könnyen hozzájuk tudsz jutni.

2013. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!