Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Megőrült vagy valóban igazat...

Megőrült vagy valóban igazat beszél hogy jót tesz?

Figyelt kérdés
Haverom kb két hete csak sertészsírt eszik. Reggel tejben oldja fel, délben melegíti és issza, este szeleteli hidegen. Napi fél kilónál is többet megeszik. Nekem undorom van ettől, hisz mást nem eszik csak zsírt, valami kínai vagy milyen egészségügyi könyvben olvasta hogy ez jó. Tele van pattanással az arca, és fénylik a bőre, szédül, de azt mondja, ez kell, mert méregteleníti a szervezetét és ezzel távozik belőle igazán a sok káros anyag. Aggódok érte de komolyan...
2011. okt. 31. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
uhh nem tudom mennyire jó ez, és hogy hogy tudja megenni ezt, inkább csinálja meg a langyos sós vizes formát na az aztán kihozza belőle az összes lerakódást.
2011. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mans85 válasza:
Szerintem nagyon nem jó,inkább gyógynövénnyel kéne méregteleníteni,pl csalán,de ha nem tudod lebeszélni a zsírról akkor nem tudsz mit tenni,majd ha lesz valami nagyobb baja,akkor biztos abbahagyja.
2011. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Már az is árulkodó jel, hogy pattanásos, fénylik a bőre, stb...

Mások pont ezek miatt méregtelenítenek, nagy hülyeséget csinál.

2011. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ekkora ostobaságot se hallottam még, te jós isten. mondd neki hogy fejezze be, mert kórházban fog előbb vagy utóbb kikötni....
2011. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A választ te magad is leírtad:" Tele van pattanással az arca, és fénylik a bőre, szédül..."

Ezek szerint egyáltalín nem tesz jót neki. A szervezetnek szüksége van zsírra, de nem ilyen mértékben, és az sem midegy hogy milyen zsírsavakat viszünk szervezetünkbe. A telítetlen zsírok egészségesek, de mondom azok sem túlzásokba esve... [link]

2011. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt a választ nem a kérdező írta :) de ezek tényleg árulkodó jelek lehetnek.
2011. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A leírt jelek nem csak "bajt"mutathatnak,lehetnek ezek a méregtelenítés jelei is,mondom ezt úgy,hogy nem értek egyet a leírt "terápiával"de ki tudja?Én inkább valamilyen hidegen sajtolt olajjal csinálnám(lenmag,szőlőmag,kendermag,búzacsíra,stb.)
2011. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ennyire buta emberek is léteznek? Ez már nagyon fáj!

Szerintem psziciáter kellene neki...

2011. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 joci23 válasza:
Ha meg akar halni........
2011. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ez gusztustalan am mond meg neki hogy ez NEM EGÉSZSÉGES a legjobb a lugosítás savasítás felváltva
2011. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!