Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi a véleményed a CaliVita...

Mi a véleményed a CaliVita cég termékeiről és mit gondolsz a CaliVita üzleti lehetőségéről?

Figyelt kérdés
Én már regisztráltam és most kezdtem el használni az első terméket.Gondolkodom rajta,hogy megpróbálkoznék a hálózatépítéssel is.Olyanok válaszát várom,akiknek már van tapasztalata a céggel!
2012. febr. 23. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Épp lehetnek jók a termékek, de ezt nagyjából az összes MLM meg tudja oldani. Amelyik nem oldja meg, az viszonylag gyorsan eltűnik a piacról.


Egy MLM üzlet elsősorban nem a termékektől, hanem az oktatási rendszertől lesz jó. Azt érdemes megfigyelned, hogy amikor az emberek, akikkel együttdolgoznál az üzleti lehetőségről beszélnek, akkor milyen sokat említik a személyiségfejlődést, vezetőképzést, emberi bánásmódot, pénzügyi intelligenciát és hasonló témákat. Ha a terméken túl nagy a hangsúly, akkor inkább kereskedésről fog szólni a vállalkozás, semmint egy nagyszerű üzletről.

Amúgy lehet jó az üzlet, de szerintem értelmesebb ötlet valamelyik évtizedek őta működő MLM-mel foglalkozni, mint egy noname-mel. Mindenesetre sok sikert hozzá!

2012. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Én már meggyőződtem arról,hogy ennek a cégnek valóban jó az üzleti koncepciója és egyébként minden általad felsorolt kritériumnak megfelel.

A CaliVita cég 20 éve működik,tehát szerintem elég nagy múltja van,ahhoz,hogy megbízzak benne.

Igazából csak szerettem volna hallani pár ember véleményét,akinek van tapasztalata az ilyen hálózatépítésben!

2012. febr. 24. 00:40
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

A CaliVita a volt California Fittness ceg utodja. Azert valtoztatott nevet mert tobbszor is torvenybe utkozoen viselkedett/cselekedett: a cimkeken feltuntetett kulombozo hatoanyagog bizony sokszor hianyoztak a termekbol...

Masreszt, egy uzleti modelt konnyeden le lehet masolni, ebbe sem remekel a ceg.

Termeszetesen, mindezek ellenere Te meg lehetsz sikeres ebben a rendszerben, amit oszinten kivanok Neked.

Ot eve MLM-ezek, tudom mirol van szo, sok ceget ismerek, de ugy gondolom hogy megtataltam a nekem leg megfelelobb ceget/termekeket.

Sikert es kitartast!

2012. febr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Cég neve azért változott meg, mert:

A California Fittnes nevet nem tudta levédetni, sok edzőterem is futott ezen a néven.

Másérszt: Saját maga kezdte el gyártani a termékeket, mivel előtte más cégek termékeit gyüjtötte össze, és forgalmazta. 4life, stb.



És a céget természetessen bombázta az OGYI. Mivel már 20 éve voltak termékei, amiket a mai orvoslás most csak most kezdtek alkalmazni, pl probiotikumok, 1000-es C vitamin, és azt hitték az országos gyógyszerészeti akárminél, hogy mérgezni akarnak minket.

Nagyjából 15 éve fogyasztom a cég termékeit. Kissebb nagyobb megszakitásokkal.

Másfél éve foglalkozom üzletépitéssel.


A Calivita cég sosem szólt a milliókról, és a gyors jövedelemszerzésről. A cég a fogyasztók elégedettségére, és hosszútávú fogyasztásaikra épit. Emberközpontú és barátságos amellett, hogy egy jó komenzációs tervel rendelkezik: Persze itt is találkozhatsz amatőr üzletépitőkkel, akik a cég jóhirét bombázzák.


Nagyjából sok MLM cég jó, jók a termékek.

Amiket megkell vizsgálnod: felsővonalon vannak e aktiv, profi hálózatépitők, akik segitőkészek. Vannak e üzletépitési eszközök a rendelkezésedre álva.


De tudod, ez is csak a vélemény, ami olyan mint a segglyuk, mindenkinek van...

2012. nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem is oly rég, egy ismerősöm felvázolt egy bizonyos vállalkozást, amiben részt vehetnék. Ez pedig a Calivita. Nem tért rá rögtön a névre, előbb szépen felvázolta. Hallottam már róla régebben is, el is kerültem messziről. Mikor ki is mondta, hogy ez a vállalkozás bizony a Calivita... forgattam a szemem. Na de adtam egy esélyt. Meghallgattam, bólogattam... adott egy dvd-t meg egy katalógust. Nos hát, ahogy elmagyarázta, totál piramis játék jött le, kis különbségekkel. Vonakodva átvettem a zacskót a cuccokkal. A dvd-t megnéztem, katalógust átnéztem. A katalógusban szereplő cuccokból semmire sincs szükségem (fiatal vagyok és egészséges). Sőt mi több, nem is hiszek ezekben a tablettákban, akár az orvosi gyógyszerekben se mindben. Falun nőttem fel. Mindent otthon termel meg a családom. Tudják mit, hogyan és mennyit adnak a növényeknek és az állatoknak. Sokat dolgoztam én is otthon valamikor, mégis csak a szememnek hiszek és a tapasztalatomnak(nem azt mondom, hogy a Coca Colát is otthon főzzük :D ). Ám mikor megnéztem a dvd-t elgondolkodtatott, hogy sok fiatal benne van. Sikereket is elértek a Calivita által. Valami lehet benne, ha már a fiatalokat meggyőzi. Vagy pont az, a kilátástalan helyzet, a kilátástalan munkanélküliségtől, a biztos jövő hiányától való félelem miatt léptek be? Tudok olyanokat akik biztos háttérrel vannak benne a Calivitában, de tudok olyanokat is, akik bizony szegényebb családokból származnak és "sikerre" vitték a Calivitás üzletüket. Nekem is van biztos munkahelyem, jó fizetésem. Büszke, egyetemi diplomás vagyok. Ám mikor még egyetemista voltam mindig attól tartottam, hogy még majd a s... se tudom majd kitörölni azzal a bizonyos diplomámmal. Hány végzős egyetemista van most is és sokan tényleg kitörölhetik a diplomával, már ha bírják. A gyerekeim miatt aggódom csak, mi lesz velük? Ők is csak majd kitörölhetik? Másrészt, ha valami cég megváltoztatja a nevét ott mindig valami bibi van. Eddigi tapasztalataim ezt mutatják. 20 éve itt van... hát nem tudom. Messziről jött ember, azt mond amit akar... szokták mondani. :)

Bizonytalanul állok a Calivitával szemben. Lesz egy előadásuk, meghívtak, megnézem, meghallgatom és talán eldöntöm, hogy beszállok e vagy sem. üdv.

2013. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én csak jót tudok mondani...A termékek (tapasztalatból beszélve) fantasztikussak, és az üzleti modell kivállóan ki van találva...Technikailag minden megvan hogy sikerre vidd ezt a fajta vállalkozásformát, a többi csak rajtad múlik, és persze (jó részben) a felsővonaladon. Ami jó, hogy nincs veszteni való, max idő, de az a napi 1-2-3 óra (igazából amennyid van), azt más egyéb hülyeségekre is elmulasztja az ember (tv-zés, netezés, stb)...Amit tudok még mondani, hogy az üzletet próbálni nem lehet, vagy csinálod, és kitartasz mellette, vagy ne is kezd el, mert idáig még senki nem vitt sikerre egy hálózati vállalkozást úgy, hogy csak próbálgatta. Az eleje kilátástalan, kevés pénzt keresel, de 3-4 év kemény munkával egy irígyelni való életet tudsz felépíteni. A cég mögött rendkívül jó vezetőség áll, ebben 100%-os a hitem.
2013. júl. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!