Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Normaderm...

Mi a véleményetek a Normaderm termékeiről? Ti melyiket használtátok, mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
Engem a hidratáló krém és az éjszakai krém érdekel mert ha közönséges hidratálót használok pattanásos lesz tőle az arcom, az éjszakai krém pedig azt ígéri csökkenti az éjszakai faggyútermelést ami másik a problémám.
2011. ápr. 20. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a nappalit használtam. Egyáltalán nem vált be, Jó, csúnyább nem lett a bőröm, de szebb sem. Olyan 4500-5000 körüli az ára talán, de én ajándékba kaptam.

Nekem a La Roche-Posay vált be, sokkal olcsóbb is. Ja, az én bőröm zsíros-érzékeny.

2011. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem. Bp-vagy? Ha igen, nekem van egy bontatlan nappali krémem (Normaderm), ha érdekel, olcsón megszámítom :-)
2011. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem nem ott lakom sajna.

a la-roche-posay termékeket dmben vagy rossmanban lehet kapni? te melyiket használtad?

szerinted milyet vegyek az én bőröm is zsíros és érzékeny. ráadásul zsíros és száraz egyszerre. nagyon zavaró, mondhatom.

2011. ápr. 20. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban tudod megvenni.

Sajnos most a magyar oldal nem működik, de én ezek közül használok 1-2 terméket:

[link]


Az Effaclar K - bőrmegújító krémet és a habzó arclemosót. Darabja olyan 2700-3000 Ft körül van.

2011. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!