Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Forever...

Mi a véleményetek a Forever Living, illetve az Amway termékeiről?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
MLM-ben terjedő szemét, a termékek árának 60%-a a hálózatot táplálja.
2009. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Nekem nem váltak be az aloe verás cuccok, a másikat nem ismerem.

Azt is hallottam, hogy a dobozolt aloe verás termékek rákkeltőek, de nem tudom, hogy ebből mennyi az igazság.

2009. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Az első (nem hasznosra értékelt) válasz igaz nyers stílusban, de igazat írt. Az MLM-ben értékesített termékek árának nagyobbik hányada (ez akár 70-80% is lehet!) valóban arra kerül beforgatásra, hogy "jól éljenek" az értékesítők.


Az pedig, hogy hasznos-e mindenki döntse el maga. Én használtam, eredménytelenül. Más ismerősöm is használta - ő nem is kicsit, mert kb. fél év alatt egy millió forintot fizetett ki a dealernek - neki sem vált be semmi. Ő fogyni akart, és most kb. harminc kilóval nehezebb, mint amikor elkezdte...


Kinek a pap, kinek a paplan. Van aki esküszik rá. Az aloe vera nem rossz. De az agyontartósítás biztos nem tesz neki jót... Ha aloe verát akarsz, vegyél eredeti növényt.

2009. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Mindkettő piramisjáték, ha ügyes vagy és van rá indulótőkéd, gennyesre keresheted magad. amúgy meg egy nagy agymosás az egész. mind2 termékei irreálisan drágák, nem éri meg. a FL egyszer engem is be akart szervezni, félelmetes, mennyire megszállottak azok az emberek.
2009. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Akkor most az én válaszom miért is 35%? :D
2009. ápr. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
98%

A Forever Living termékeket ismerem, többet használok is belőle én abszolút megvagyok vele elégedve.Ezekben az aloe vera 100%ig stabilizálva van.Többek között ezért is hatásos.

Én csak ajánlani tudom mindenkinek.

2009. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Megsúgom, hogy az amway termékek árának csak a 30 %-a marad a "kereskedőnél". Egyébként szabadáras, de 30 % az ajánlott haszonkulcs. Amúgy sem lehet többért eladni, mert marha drágák a termékek.

Jómagam is használom őket, van, ami bevált, van ami nem. Szeretem az arcradírt, pattanáskezelő zselét, arctisztító zselét, arctejet, mosogatószert. Nem váltak be a szappanjai, a folttisztító spray, mosóhatás növelő, az izzadásgátlók sem.

2009. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Ja és a szemránckrém is szupi, a sminklemosó is. A maszkok viszont semmit nem érnek, legalábbis nekem.
2009. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
76%
"MLM-ben terjedő szemét, a termékek árának 60%-a a hálózatot táplálja." Csak ezt a 60%-ot a fogyasztók kereshetik meg. A ruha, amit hordasz, valószínűleg hagyományos kereskedelem útján terjedő szemét, ahol viszont kb. 90% táplálja a hálózatot, és azt a pénzt nem a családod és az ismerőseid, ill. az ő ismerőseik keresik meg.
2010. jan. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdemes tudni, hogy az FLP (Forever Living Products) 2007. márciusában 60 millió Forintos büntetést kapott a Gazdasági Versenyhivataltól a termékeik gyógyhatásával kapcsolatos valótlan állítások miatt (állítólagosan a sugárkárosodást, leégést, rákot, AIDS-et reumát mind kezeli, ráadásul mellékhatások nélkül...) illetve forgalomba hozatali engedély nélküli árusítás miatt.


[link]


részlet:

"A felperes a "Forever Aloe" című hálózati havilapjában a többi között azt állította, hogy termékeire a forgalmazáshoz szükséges minden engedéllyel rendelkezik. Emellett olyan írásokat is megjelentetett, amelyek - részben orvosok, illetve betegek tapasztalataira hivatkozva - a legkülönbözőbb egészségügyi problémák esetén megoldásként kínálják az aloe készítményeket. Olyan utalás is szerepelt ezekben a közlésekben, amely szerint ezek fogyasztását követően még a reménytelennek tűnő esetekben is javulás, gyógyulás volt tapasztalható, akár a műtéti beavatkozás is elkerülhetővé vált. A felperesnek a "Tisztán és egyszerűen" című kiadványában szereplő írások is - orvosi tapasztalatra is hivatkozva - különböző betegségek gyógyítására ajánlották a felperesi termékeket. Emellett több hangkazetta is készült, amelyek a vizsgált készítményeket népszerűsítették. Az egyik termékkel kapcsolatban elhangzott, hogy szinte minden elérhető vele, egy másik felvételen pedig, hogy az adott készítmény mellékhatás-mentes, és sokrétű gyógyító hatása van. Az egyik előadó szó szerint úgy fogalmazott: "leégés, sugárkárosodás, belsőleg gyomor-, béltraktus-szabályzó, immun-stimuláns, allergiás eredetű viszketés, ízületi reumás fájdalmak, akkor bronchitis, légzési nehézségek, köhögés, szóval lehet sorolni mindazt, ahol tud segíteni az aloe vera gél. (...) Folytathatjuk ugye herpesz, ekcéma, sebek, fekélyek, (...) szembetegségek és rák és az AIDS."


A felperes az ismertetett kiadványait nemcsak a termékforgalmazók részére tette hozzáférhetővé, hiszen a forgalmazókat felhívta a megszerzett információk terjesztésére.

Az Országos Gyógyszerészeti Intézet (a továbbiakban: OGYI) szakvéleménye szerint az ajánlások a felperesi készítményeket gyógyszerként törzskönyvezett készítményekre jellemző indikációkkal hirdette. Az egyes betegektől származó egyedi hatásleírások kiragadottak, nem prospektív, kontrollált kísérletekből származnak. Ezek az érvek nem fogadhatók el a termékek gyógyító hatásának igazolására, hiszen nem adnak korrekt, valósághű tájékoztatást a várható hatásokról."

2012. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!