Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ha elkzedem inni a japán...

Ha elkzedem inni a japán kristálygombát, mennyi idő múlva történik majd valami változás?

Figyelt kérdés

Legjobban az érdekelne, hogy fogyást mikor veszek majd észre és naponta mennyit kell inoom belőle? Nincs hashajtó hatása??

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2012. márc. 25. 10:13
 1/1 Mirr Murr válasza:

Szia.


Évekkel ezelőtt ittam én is a japán kristály "levét" (ez így elég rosszul hangzik), a hatása 2 hét alatt már jelentkezik (ami először feltűnt, hogy a karomon a szőr olyan csillogó, mint a Whiskas macskának ;) ). Elméletileg naponta egy liter körül kell belőle inni, szerintem egy fél liter bőven elég. A cukor mennyiségétől függően baromi gyorsan szaporodnak, ami ebből a vízben marad az pedig téged hizlal. Max. 2 naponta szűrd le, mert különben baromi pocsék íze van. Testsúlycsökkentésre 2-6 hónap folyamatos fogyasztást javasolnak.

Remélem segítettem.


Üdv: Mirr Murr

2012. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!