Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Tapasztalatok lenmag fogyasztá...

Tapasztalatok lenmag fogyasztásról?

Figyelt kérdés
Kinek, milyen tapasztalata vagy információja van a rendszeres lenmag fogyasztásról? Hogy a legalkalmasabb és leghatékonyabb a fogyasztásra?

2012. ápr. 12. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

én lenmagolajat szoktam éhgyomorra bevenni egy evőkanállal.

naqgyon jót tesz az emésztésnek,midnen reggel tudok nagywc-ni mintha beolajozná a bél falát. VAn úgy hogy egy nap többazör is, nade ehhez hozzátartozik az is hogy nem eszem adalékanyagos hulladék kajákat.

fogytam is tőle. Egészséges úgyhogy bátran fogyaszd.

ha magot eszel akkor jól rágd meg, és utána sokat igyál hogy meg tudjanak dagadni a magok

2012. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy kávédarálón ledarálni és naponta 3 x 1 kávéskanállal az ételbe tenni.
2012. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esténként natúr joghurtba 1 evőkanál lenmagpehely. Rendkívül kedvező hatással bír az emésztésre.

Lenmagot pogácsa tetejére is szoktam tenni, mutatós és egészséges.

2012. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Mindenkepp ragd meg a magokat jo alaposan, kulonben egeszben tavoznak a szervezetedbol, ugyanis a gyomorsav nem kepes athatolni a magokon. Ha ledaralod, akkor szorhatod salira, levesbe, fozelekbe stb.


En egy adag lenmagot szorok egy tal tepsibe, raontok egy adag vizet, hagyom, hogy kicsit megszivjak magukat a magok, majd berakom a sutobe fel orara kb. 150 fokon. Ha megsult utana eszegetem film alatt nasinak (csipsz helyett), reggelinel kefirrel keverem, vagy humuszt kenek ra. Fantaziadra van bizva, es nagyon egeszseges es tenyleg jot tesz, fogyaszd nyugodtan.

2012. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!