Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Bio szappan vagy bio tusfürdő?

Bio szappan vagy bio tusfürdő?

Figyelt kérdés

sok helyen olvasom, hogy a szappan jobban tisztít, mint a tusfürdő, viszont én mikor a mannaszappanokat használtam rettenetesen kiszárították a bőröm. most csak az arcomra használok szappant.

ti mit használtok? tényleg egészségesebb és hatásosabb a szappan, mint a tusfürdő, még bio esetén is? titeket nem szárított?



2012. máj. 13. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a szappanok szárították ki a bőröd. Inkább a klóros víz.

Próbáld ki az oliva szappanokat én azt használom évek óta és nem száraz a bőröm.

2012. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
biztos, hogy a szappanok szárították ki, mert miután abbahagytam a velük való tusolást, rögtön megszűnt a szárazság. ha a klóros víztől száradt volna ki, akkor hiába térek át tusfürdőre ugyanúgy száradt volna.
2012. máj. 13. 17:00
 3/5 anonim válasza:

nekem az oliva szappanok nem jöttek be, szárítottak és illat semmi :( ajánlom a lush-t (a boltban drága, de neten van olcsóbban is! ;) )

éljenek a szappankák!!

2012. máj. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ajsa válasza:
A lush csak tartalmaz egészséges dolgokat. Legalábbis amikor a samponjaikat néztem ezt vettem észre. Próbáld a kecsketejes szappant. Nekem bejött, de van a mannaszappannál olcsóbban is.
2012. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ekeke ***** válasza:
VOLT a legegyszerűbb "Tisza" szappan, ami már nincs, mert valami román gyártja. Anyám valami gombájára ajánlotta a bőrgyógyász, 10 évig használtuk. Abban tényleg semmi sincs, csak szappan:) Büdös és egy picike szagot hagy a bőrön, 20 perc után semleges. Azóta se találok semmit ami jó, legyen akár drága.
2012. jún. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!