Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tusfürdő vagy szappan? Melyike...

Tusfürdő vagy szappan? Melyiket használod?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyesen, de inkább szappan, a legtöbb tusfürdő után marad egy réteg a bőrömön, ami engem zavar.
2012. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy vagyok, mint az első válaszoló. néha ezt-néha azt, de a szappant jobban szeretem, mert én is úgy érzem sok tusfürdőt nem lehet jól lemosni.
2012. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

csak testápolós tusfürdőket,krémfürdőket

nagyon száraz a böröm,szappant nem is birja

2012. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak tusfürdő.Még az is szárítja kicsit a bőröm, a szappan meg még inkább.
2012. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában szappant használok, tusfürdőt nagyon ritkán. Bár a szappan szárítja a bőrt, én utána be szoktam kenni magam babaolajjal vagy testápolóval, és rendbe is jön. :)
2012. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Intim helyen szappan, máshol tusfürdő.
2012. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel a tusfürdők nem tisztítanak eléggé, ezért szappant.
2012. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zeronibble válasza:
100%
Tusfürdő, de minimum Fa (az még nem pofátlanul drága, elég kellemes, és nem fogy gyorsan). A szappan leöli a bőrömet, pirul, pöttyösödik... Nem nagyon, de zavaró, mintha a természetes védelem halna meg. A háziszappan is hajlamos ezt művelni, persze könnyen lehet, hogy nem találkoztam még abból se rendes, hagyományos fajtával. Az illatos pipereszappanok meg tök jók a ruhásszekrénybe, másra nemigen. Sose fogom érteni, miért gondolják értelmes emberek a szappannal fürdést tisztábbnak a tusfürdővel tusolásnál... Fürdőpamacs, és alig fogy, meg pont annyira tisztít (és koptat hámréteget), amennyire "jól nyomod". (vagy itt-ott amennyire viszketett!:) És sokkal könnyebben tisztán tartható egy pamacs mint akármelyik szivacs, ráadásul 80Ft volt legutóbb darabja az euróbazárban... :)
2012. febr. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!