Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim lemosó, szappan, vagy...

Intim lemosó, szappan, vagy tusfürdő?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon jól, hogy intim területeken nem ajánlott szappant használni, kémhatása miatt. Nem rég olvastam, hogy a tusfürdő sem ajánlott, de ugyanezt mondják a nőgyógyászok az intim lemosókról, azaz többet ártunk vele mit használunk. Tehát kérdezem én, mi a legalkalmasabb az ilyen területek tisztán tartására? És ki mit használ? Kinek milyen negatív és pozitív tapasztalatai vannak?
2009. máj. 24. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én illatmentes intim lemosót használok, nekem bevált és a nőgyógyász sem mondta, hogy baj lenne ezzel. (Avon)
2009. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én Lactacyd femina intim mosakodógélt használok. Nekem bevált. Ha van folyásod az ellen is jó. Csökkenti azt, ismerősömnek teljesen elmulasztotta. Ennek semmi káros hatása sincs. Nőgyógyászom is meg van vele elégedve. Bátran tudom ajánlani neked is!
2009. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos,nekem nem jött be egyik se,az orvosom szerint allergiás vagyok bennük egy alkotóra (nem emlékszem mire,pedig mondta a nevét)és viszkettem tőle,mindig azt hittem,valami fertőzés,de aztán az orvosom ajánlotta a sima pöttyös babaszappant,azóta én csak azt használom,nekem bevált.De sokan esküsznek az intimlemosókra, az én ismeretségi körömben a Laktacidra.
2009. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már olvastam olyat is hogy valaki csak sima tiszta vizet használ. Persze úgy kívül nagyon enyhe tusfürdős vizzel, e belülre nem nyúl egyántalán.
2009. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hol ezt, hol azt használom. Bizonyos alkalmak előtt használok csak intim lemosót (Carefree), probléma még nem mutatkozott.
2009. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
12:48... az intim mosakodó gélek nem irrigátorok, csakis külső lemosásra használandók, "belülre" teljesen más használandó, és leginkább csak orvosi ajánlatra.
2009. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!