Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Valóban ennyire csodálatos...

Valóban ennyire csodálatos szer ez az aloe vera növény?

Figyelt kérdés

[link]


nekem ekcémám van 2 hónapos korom óta, és már mindent kipróbáltam, volt hogy hetekig megszűnt, de amióta Budapesten élek mindennapos szenvedés.

Pattanásaim is akadnak bőven, aknés, mitesszeres a bőröm.

Szóval lenne min dolgoznom/ia.

Nincs itthon aloe veránk, anyukámnak van otthon-hozok, ha tényleg jó-, de csak díszként funkcionált eddig :).

Szóval kíváncsi vagyok a véleményekre, tapasztalatokra, kinek mennyire vált be?! :)


2012. máj. 25. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm mindig azt keni pl égési sebre, sebekre, stb. Picit megvágja a növény levelét, és azt keni rá. Szerintem biztosan nagyon jó!
2012. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen ennyire.
2012. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én csak égésre kentem eddig, de arra jobb volt, mint bármi bolti kence sok sok pénzért. Szerintem érdemes kipróbálnod, a te bőrproblémáidban nem vagyok jártas, de az biztos, hogy ártani nem fog/nem tud.
2012. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2012. máj. 25. 22:13
 5/10 anonim válasza:
A legsokoldalúbb gyógynövény, nagyon szeretem az FLP-s termékeket is, mert tényleg hatásosak.
2012. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

FLP-s termékekről nem nyilatkozom, már meggyűlt a bajom egy emberrel ezzel kapcsolatosan :)

Nővérem viszonteladóként dolgozott, tudom, hogy kik és miket árulnak, én személy szerint: utálom.

DE ez az én véleményem. Egy aloe vera 300 ft :)))) az FLP pedig... szóval nevetséges :)

2012. máj. 27. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki aztán számolj be róla.
2012. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szeretnél aloe verát venni tőlem? :) Budapesti vagyok és már vennem kell cserepeket, mert annyira gyorsan kibújik egy újabb, de nekem nincs ekcémám és nem is sűrűn égetem meg magam vagy ilyesmi úgyhogy szívesen odaadnám, ha nem lakunk nagyon messze.
2012. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer nagyon csúnyán kijött a fényallergiám, mert leégtem a napon. Tele volt az arcom sárga és piros hólyagokkal, aztán sebekkel. Aloeverával kezeltem, és tökéletesen rendbejött pár napon belül. Ezek alapján csak ajánlani tudom.
2012. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem is van, és imádom. ha megégetem magam, de akr szúnyogcsípésre is ezt használom. szerintem érdemes megpróbálnod, mert ahogy mondták ártani nem árthat
2012. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!